Vyriško stiliaus klaidos ir jų ištaisymas

Ignoruojant stiliaus taisykles, galima išprovokuoti pašiepimus iš draugų ir giminių pusės ir likti nepriimtam į darbą. Kaip tapti tikru džentelmenu ir skoningai rengtis? Išnagrinėsime pagrindines stiliaus klaidas ir kaip jas ištaisyti.

Pirkite rūbus, griežtai pagal savo dydžius. Pernelyg laisvi apdribę rūbai sudarys labai netvarkingą įvaizdį. Skirkite daug dėmesio savo išoriniam vaizdui.

Avalynė nukirstais galais – praeitas etapas. Nors tokie batai jums ir labai patinka, vis tiek rinkitės kitokius modelius. Jeu jūsų veikla surišta su paslaugų sfera, jums būtina atrodyti stilingai tvarkingai. Klasikinio stiliaus batai tikrai tiks.

Jei jūs turite baltas kojines, pasilikite jas sporto salei ar aplamai – sportui. Prie kelnių mūvėkite kitokius modelius.

Merginos būtinai įsidėmės tuo vaikinus, kurie nešioja 60 – tų – 80 – tų, praeito amžiaus metų džinsus. Jie tik pasendina vyrą ir parodo nesupratimą apie stilių. Geriau netaupykite, o nusipirkite šiuolaikinius, madingus džinsus, pagal savo dydį. Pageidautina rinktis tokias kelnes, ant kurių nėra charakteringų brendinių užrašų ir antsiuvų.

Labai siauras kaklaraištis, kartu su kelnėmis „skinny“ – iš viso nepriimtinas variantas, jei laikote save rimtu vyru, o ne paaugliu. Jūs turite atrodyti lieknu, o ne liesu. Kelnės neturi būti pernelyg aptemptos.

Мyriško stiliaus ir mados klaidos

Vyriško stiliaus klaidos

Vyriško stiliaus klaidos

Optimalus viršutinių rūbų variantas – tai smokingas, kuris irgi turi atitikti jūsų dydžiui.

Nenešiokite su savimi perpildytos piniginės. Visas nuotraukas, nereikalingas korteles, pasilikite namuose. Toks aksesuaras turi būti stilingas ir tvarkingas.

Jei jūsų kaklaraištis labai trumpas ir nesiekia vidurio marškinių – jį išmeskite, jeigu neįmanoma perrišti. Optimalus ilgis – diržo sagties centras.

Neverta vieno įvaizdžio rėmuose, kombinuoti daiktus, sukurtus skirtingais stiliais. Galite eksperimentuoti, bet viskam turi būti saikas.

Negalima nešiotis nosinės, kuri vienos spalvos ir tekstilės, kaip kaklaraištis. Nosinė ir kaklaraištis, būtinai turi būti skirtingų spalvų.

Figūriškai apskusta barzda, plaukeliai, kurie net nepanašūs į natūralius – tai pajuokos pagrindas. Auginant barzdelę, atsisakykite „ornamentų“ ant veido, o pasirinkite barzdą, kuri atitiktų veido formą ir tipą.

Eilinė stiliaus klaida – daugybė sagų ant švarko. Optimalus variantas – 3 sagos.

Aktyvaus poilsio mėgėjams, pritiks sportinio tipo saulės akiniai, bet į darbą su jais neikite.

Marškiniai su rankogaliais, dėvimi kartu su rankogalių segtukais. Tai būtina sąlyga. Jei segtukų nėra, pasirinkite kitokį marškinių fasoną.

Stenkitės visose situacijos būti stilingais ir tvarkingais. O kad tai pavyktų, išanalizuokite pagrindines stiliaus klaidas.

Kaip teisingai parinkti vyriškus batus
Madingi batai – neatskiriamas kiekvieno vyro atributas
Kaip išsirinkti kaklaraištį
Kaklaraiščiai labiau tinkami …