Veido kaukė vyrams, nuo raukšlių

Vyrų oda, kaip ir moterų, reikalauja teisingos priežiūros. Skirtumas tik tame, kad vyrų oda grubesnė ir mažiau imli ultravioletiniams spinduliams; ir todėl pradeda raukšlėtis vėliau, nei moterų.

Kada pas vyrus pasirodo raukšlės?

Dėl testosterono išskyrimo, prasideda aktyvi odos riebalų gamyba ir vyro oda linksta prie riebėjimo. Žinoma, kuo vyresnis vyras, tuo mažesnis testosterono lygis ir oda pradeda sausėti. Būtent dėl to, vyrų odai reikalinga charakteringa odos priežiūra. O taip pat, dėl nuolatinio skutimosi, ant odos atsiranda įvairių paraudimų ir išbėrimų ir oda tampa jautresnė. Kai kuriais atvejais gali būti reikalinga vyriška veido kaukė nuo raukšlėjimosi, bet dažniausiai naudojamos kitos, alternatyvios priemonės.

Deja, daugeliui vyrų , įvairios veido odos priežiūros priemonės, nėra reikalingos; vien dėl to, kad, anot jų: – „Ne vyriškas tai darbas, terliotis veidą kremais“. Tačiau, su kasdiena, vyrai, galų gale priima tą faktą už tikrą ir perka viską iš eilės, ant ko tik parašyta „For Man“. Ar yra tam reikalas? Kas turi būti vonioje ant lentynos kiekvienam vyrui?


Visų pirma, odą reikia kasdien valyti. Tai prausimosi geliai, padedantys neužsikimšti poroms ir nesiformuoti juodiems taškeliams; jais naudotis reikia kasdien.

Toliau, veido šveitiklis, giliai valantis odą (skirtingai, nei prausimosi gelis). Šveitikliu naudotis geriau vieną kartą į savaitę; ir geriau tai daryti prieš skutimąsi, nes šveitimas lengvina skutimosi procedūrą.

Odos drėkinimas – vienas svarbiausių odos priežiūros faktorius; juk būtent drėgnumas padeda išlikti odai sveikai ir nesiraukšlėti. Ypatingai reikia skirti dėmesį odai aplink akis; juk būtent nuo ten prasideda pirmosios raukšlės. Drėkinti odą reikia kasdien, o dar geriau – du kart per dieną – ryte ir vakare. Drėkinantys kremai, vasarą tepami pusė valandos, prieš einant į lauką, o žiemą – valandą, prieš išeinant.

Vyriška ir moteriška kosmetika: kame skirtumas?

Veido kaukė vyrams

Veido odos priežiūra

Vyriška ir moteriška kosmetika, praktiškai, nesiskiria niekuo; juk visos odos priežiūros priemonės veikia ne lytinę sistemą, o į odos tipą. Iš išorės, skiriasi tik ženklinimu.


Viena populiariausių firmų, išleidžiančių kosmetiką vyrams, „Nivea Man“. Ji apima viską, ko reikia vyrams – geliai dušui, dezodorantai, kremai, losjonai, putos skutimuisi ir drėkinantys kremai… Be to, išskyrus populiarumo, kosmetika išsiskiria savo kokybe, dėl ko rinkoje pirmauja jau daugelį metų.

Verta paminėti dar vieną firmą, besispecializuojančią vyrų odos priežiūroje, tai „L’Oreal Man Expert“. Linijoje pristatomi šveitikliai, kremai, prausimosi geliai, kremai prieš skutimąsi ir po jo.

Šios dvi firmos pristato vyrų odos priežiūros priemones, apie kurias girdisi tik patys geriausi žmonių, naudojančių jų kosmetiką, atsiliepimai.

Žinoma, egzistuoja ir kaukės vyro veidui nuo raukšlių, ir kitokių. Tačiau, kaip jau buvo minėta, vyras turi orientuotis į savo veido odos tipą. Didžiausia tikimybė susidaryti raukšlėms – odos sausumas. Todėl vyrui, norinčiam pasinaudoti kaukėmis, vertėtų orientuotis į tradicinius moteriškų kaukių receptus.

Tinkamai prižiūrintis savo veido odą vyras, ilgiems metams prailgina savo veido jaunumą bei lygumą. Juk prižiūrėta išorė, tai neatskiriama įvaizdžio dalis ir nesvarbu, kas prieš mus – studentas ar stambaus holdingo direktorius. Seniai žinoma: „sutinka pagal rūbą…“. išlikite gražūs ir sveiki.

Kaip vaikinui užmaskuoti spuogus ant veidoDarant veido kaukes ar naudojant odos šveitimo priemones
Kaip vaikinui atsikratyti spuogųIš tiesų, norint vaikinui atsikratyti spuogų, visai …