Vaikinų veido odos priežiūros savybės

Vyrų veido oda yra storesnė, riebesnė ir mažiau jautri. Ji nereikalauja tokios pačios atidžios priežiūros ir apsaugos, kaip moterų. Be to vyrai, kaip taisyklė, yra minimalizmo šalininkai ir nori apsieiti su nedideliu kiekiu priemonių rezultatui pasiekti.

Vyriškos odos savybės

Pirmiausia noriu pasakyti keletą žodžių apie vyrų odos savybes. Galbūt daugelis iš Jūsų žino, kad oda – nuo hormonų priklausomas organas, o kadangi vyrų ir moterų hormoninis fonas turi kai kurių skirtumų, tai natūraliai atsiliepia odos būklei. Vyrų oda paprastai yra storesnė, riebesnė ir mažiau jautri nei moterų.

Vyriškos odos privalumas yra tai, kad ji labiau atspari išoriniams dirgikliams – saulei, vėjui, karščiui ar šalčiui, ir daugeliu atvejų nereikalauja tokios kruopščios priežiūros ir apsaugos taip kaip švelni moterų oda.

O trūkumai yra tai, kad jauno amžiaus vyrus dažnai kamuoja padidėjęs odos riebumas ir polinkis į bėrimus.

Žinoma, būna ir išimčių, ir galima rasti vyrų su plona, sausa ir jautria oda. Tokiu atveju, žinoma, reikia specialios, individualios priežiūros.

Aš pasistengsiu Jums duoti universalių patarimų, kurie padės susiorientuoti  vyriškos odos priežiūros savybėse ir greičiausiai  tiks daugumai vyriškos odos savininkų be jokių problemų.

Vyriškos odos priežiūros ypatybės

Vyriškos odos priežiūros ypatumai yra tame, kad vyrai, kaip taisyklė yra priežiūros minimalizmo šalininkai, jie negali pakęsti daugybės dėžučių vonios kambaryje, ir nesupranta, kodėl moterys  tiek daug perka kosmetikos priemonių.

Bet moterys daro tai ne dėl to, kad jos yra švaistūnės (nors tikrai yra ir švaistūnių, kurios perka  daug nereikalingo), o dėl to, kad švelniai moterų odos apsaugai ir priežiūrai reikia daug daugiau laiko ir priemonių. Be to, mūsų visuomenė, įskaitant vyrus, kelia moters išvaizdai didesnius reikalavimus, nei  vyrų išvaizdai.

Laimei, vyrams tokios kruopščios odos priežiūros nereikia, ir daugeliu atvejų jie gali apsieiti su minimaliu kosmetikos kiekiu.

Veido odos priežiūra

Kaip prižiūrėti veido odą

Vyriškos odos priežiūra iki 30 metų

Jaunos vyriškos odos priežiūrai iki 30-ies paprastai pakanka dviejų priemonių – prausiklio ir toniko.

Veido valymas

Kaip prausiklį galima naudoti gelį ar putas kasdieniam valymui, o kaip pasirinkti gerą prausiklį – aš išsamiai pasakojau atskirame video.

Tačiau aš noriu atkreipti Jūsų dėmesį, kad kai kurie ženklai gamina specialias putas vyrams, kurios gali pasitarnauti kaip prausiklis ir kaip skutimosi putos, kas žinoma yra labai patogu, gaunasi 2 in 1.

Tonizavimas

O odos tonizavimui po odos valymo arba skutimosi, vyrai gali naudoti toniką jautriai odai arba raminančius losjonus po skutimosi.

Valyti ir tonizuoti odą reikia kiekvieną dieną, ryte ir vakare.

Jūsų natūralus veido kremas

Iš esmės, daugiau nieko jaunos vyriškos odos priežiūrai nereikia. Šiame amžiuje, santykinai didelis vyrų riebalinių ir prakaito liaukų aktyvumas, kurių sekretas susidaro ant odos paviršiaus savo nuosavą kremą – hidrolipidnę mantiją, kuri puikiai apsaugo odą nuo išorinių dirgiklių, todėl naudoti drėkinamąjį kremą jaunų vyrų veido odai, kaip taisyklė nėra reikalo.

Greičiausiai priešingai, drėkinamojo gelio ar kremo naudojimas be reikalo dažnai gali prisidėti prie riebaus blizgesio ar porų užsikimšimo.

Išimtis yra kelionė prie  jūros, kelionės į paplūdimį, tai yra ilgas buvimas saulėje, kai ir moterims ir vyrams reikia naudoti apsaugos priemones nuo saulės.

Probleminė oda

Specialios priežiūros reikia odai linkusiai į bėrimus. Šiuo atveju pageidautina įsigyti valomąjį gelį ir toniką probleminei odai. Tokių priemonių sudėtyje paprastai yra rūgščių, augalinių ekstraktų ir kitų komponentų, kurie ne tik valo, bet ir parūgština odą, normalizuoja pH, turi antibakterinį ir priešuždegiminį poveikį.

Probleminės odos savininkams taip pat gali būti skiriami geliai ar kremai su rūgštimis, retinoliu ir augalų ekstraktais, ar farmaciniai preparatai, kurie turi pilingo poveikį, reguliuoja riebalinių liaukų sekreciją ir padeda sumažinti bėrimus.

Kaip tapti gražiu vaikinuTai ir teisinga mityba, ir dažnas …
9 rytinės procedūros vyrams Pasirink veido odos valymo priemonę, kuri …