TOP 5 vyriškų klaidų, pirmame pasimatyme

Po pirmojo pasimatymo mergina nutraukia visus kontaktus, o priežasties paaiškinti nenori? Galimai, buvo padaryta viena iš klaidų, apie kurias rašysime žemiau:

Pakvietėte pasivaikščioti bjauriu oru

Nei viena gražuolė nenori šalti lauke, dvidešimties laipsnių šaltyje, o dar blogiau, stovėti lyjant lietui ir su varvančiu makiažu. Iš šalies atrodytų taip, tarsi vyrukui blogai su fantazija, arba išarčiau pažinti moterį, kuri tikisi kvietimo puodeliui kavos.

„Ji viską pati“

Jei vaikinas kviečia merginą į pasimatymą, tai visas išlaidas dengia jis, tuo parodydamas, kad padėties šeimininkas, irgi jis. Eksperimentuodamos, kai kurios merginos gali pasiūlyti pasidalinti išlaidomis arba už viską sumokėti jai. Jei tokioje situacijoje, be derybų, vaikinas sutinka sutokiu panos pasiūlymu, galima skaityti, kad šis pasimatymas buvo paskutinis.

Vaikino klaidos per pirmąjį pasimatymą

TOP 5 vyriškų klaidų, pirmame pasimatyme

TOP 5 vyriškų klaidų, pirmame pasimatyme

Įvykių skubinimas

Kartais, kai vyras seniai turėjęs fizinių santykių su moterimi, jis pamato, kad it moteris, pasimatymo metu, jaučia tą patį jo atžvilgiu. O iš tikrųjų, tokie jausmai merginoms atsiranda gerokai vėliau, ne pirmo pasimatymo metu. Savo skubotumu ir įkyrumu intymiam suartėjimui, vaikinas tiesiog atstums nuo savęs moterį. Toks poelgis iš karto veda ant minties, kad šis pasimatymas bus paskutinis.

Negatyvus nusistatymas ir savų problemų iškėlimas

Moteris pasąmoningai ieško vyro, gebančio padėti jai išspręsti kažkokią problemą. Kam jai vyras, kuris negali išsispręsti savų problemų ir dar skundžiasi moteriai, ir dar pirmo pasimatymo metu. Nevykėlių ir niurzglių nieks nemėgsta. Būkite pozityvūs ir bendraukite lengvai bei laisvai.