Paprasti būdai susipažinti su mergina

Galima sugalvoti improvizuotą socialinę apklausą.
Būdai susipažinti su mergina yra patys įvairiausi, kad ir kokį jūs pasirinksite, jei jus viską darysite su geru nusiteikimu ir šypsositės tokiu atveju jums tikrai pasiseks.

Metodas 1.
Klasikinis susipažino metodas su simpatiška mergina gatvėje-paklauskite jos kaip surasti kokią nors gatvę arba kokią nors įstaigą. Galbūt šis būdas nėra naujas, tačiau jis patikrintas. Puiku, jei jums su nepažįstamąja bus pakeliui, tokiu atveju jums reikia pasirūpinti tuo, kad gatvė, kurios jus ieškote būtų toje kryptyje, kuria eina mergina su kuria jus norite susipažinti.

Metodas 2.
Puikus būdas susipažinti su patikusia mergina gatvėje-improvizuota socialinė apklausa tokiu atveju jums reikia sugalvoti klausimą arba kelis klausimus ir su jais ateiti prie simpatiško merginos. Kad atrodytumėte įtikinamiau jums reikia turėti tušinuką ir turėti kelis A4 formato lapus, kuriuose bus surašyti jūsų klausimai ir buvusių respondentų apklausos rezultatai.

Kaip susipažinti su mergina gatvėje

Kaip susipažinti su gražia mergina

Kaip susipažinti su gražia mergina

Metodas 3.
Galima susipažinti su mergina laukiant autobuso. Su simpatiška mergina galima pakalbėti apie tai kokia puiki diena. Tada galima paklausti koks oras jai patinka.

Metodas 4.
Kad susipažintumėte su mergina galima ateiti ir jai papasakoti apie tai, kad jūs žinote jauną žmogų, kuriam ji labai patiko, tačiau jis gėdijasi prisipažinti savo simpatiją. Vėliau merginą pasikvieskite į kavinę, kad ji susipažintu su tuo jaunuoliu, o tada prisistatykite kaip tas vaikinas, kuriam ji patinka.

Metodas 5.
Norint susipažinti su simpatiška mergina galima pasirinkti kitą metodą. Paprašykite jos palaikyti jūsų daiktus, kad jūs galėtumėte surišti atsirišusius raištelius. Kol jūs tai darysite galima sužinoti, koks yra merginos vardas ir ką ji veiks šiandien vakare.