Keli požymiai, kad mergina nori nutraukti su jumis santykius

Visada apmaudu, kai tave meta. Dvigubai blogiau, je tai įvyksta netikėtai. Kaip suvokti, kad mergina nori nuo tavęs atsiskirti?

Moterys sudėtingos ir klastingos būtybės, bet net ir tokias galima iš anksto perprasti. Keli požymiai, kad gali taip atsitikti – apie tai pasakoja Vaikinui.lt.

Pokalbiai apie ateitį

Jei mergina nustojo planuoti jūsų bendrą ateitį (kelionę pas tėvus, didelio fikuso pirkimą…) – ruoškis tam, kad tave greitai mes.

Nenoriai bučiuojasi

Kiekis ir sekso kokybė, nėra jūsų santykių rodiklis. Merginos nenoras glamonėtis ir bučiuotis – ryškus santykių atšalimo požymis. Esmė tame, kad bučiniai moterims ypatingai svarbūs, ir jei ji nuo jų atsisako – tu jai daugiau nebepatinki.

santykius

Nenori bendrauti su tavo draugais

Ginčytinas požymis, bet vertas dėmesio. Jei moteris, kuri noriai bendravo su tavo draugais ir dalinosi bendrais interesais, o dabar to vengia, reiškia, kad ji ruošiasi „laisvam plaukiojimui“.

Nekviečia pas savo tėvus

Jei moteris nenori, kad jūs artimai bendrautumėt su jos giminėmis – labai pavojingas simptomas. Ruoškitės tam, kad sekančius Naujuosius Metus, sutiksite atskirai.

Ne pyksta

Viskas labai paprasta. Jei nekelia skandalų, reiškia – jai visvien. Iš kitos pusės, gali iškilti atvirkštinė situacija. Kasdieninės pretenzijos labiau nei bet kada anksčiau. Abi situacijos duoda tau ženklą, kad jūsų santykiai artėja link pabaigos.