Prostatos masažuoklis – kas tai?

Kaip be būtų liūdna, bet su amžiumi vyrai susiduria su įvairiomis sveikatos problemomis. Viena populiariausių tarp vyrų – prostatos problemos. Pridėtinės liaukos gydymui, gali padėti prostatos masažuoklis. Suprantama, savarankiškai diagnozuoti save, negalima. Jei pajutote, kad iškilo problemų su potencija ar pakito šlapinimosi procesai, būtina kreiptis į tos srities specialistą. Patyręs gydytojas atliks tyrimus, paims detalią anamnezę ir tik po to, nustatys diagnozę.

Jei jūsų nuogąstavimai pasitvirtina ir gydytojas rekomenduoja pridėtinės liaukos gydymą, tada nedelsiant reikia tai ir daryti, kad nepradelsti laiko ir liga nesivystytų toliau, su visomis neigiamomis pasekmėmis. O tam puikiai padės prostatos masažuoklis. Jūs galite pereiti būtiną masažo kursą ligoninėje. Tačiau, ne kiekvienas šiuolaikinis vyras sugeba surasti tiek laiko, kad nuolat lankytis masažiniame kabinete, o be to, veikia ir drovumo faktorius, kai aplink tavo analinę angą „naršosi“ svetimas žmogus; o ypač – jei tai moteris. Daugeliui vien ta mintis sukelia stresą; o tai irgi – ne į sveikatą.

Prostatos stimuliavimas

Prostatos masažuoklis

Prostatos masažuoklis

Prostatos masažuoklis sugeba spręsti iš karto kelias problemas. Kiekvienas stipriosios lyties atstovas, turintis problemų su prostata, gali savarankiškai atlikti būtinąsias procedūras namų sąlygomis. Prieš naudojant prostatos masažuoklį, būtina perskaityti instrukciją. O be to, jūs papildomai galite pasikonsultuoti šia tema su gydytoju, kuris papildomai suteiks tam tikrų patarimų.

Prieš tai reikia įsigyti specialų lubrikantą ar gelį. Prieš įvedant masažuoklį į analinę angą, reikia ją ir prietaiso antgalį, sutepti lubrikantu ar geliu. Tai garantuoja neskausmingą prietaiso įvedimą į vidų. Visus veiksmus atlikite švelniai ir neskubant, vengiant diskomforto. Procedūras reikia atlikti pagal rekomenduojamą periodiškumą. Po tam tikro laiko jūs pajausite erekcijos pagerėjimą, o jūsų sekso kokybė taps ženkliai geresnė.