Kaip atsikratyti pilvo: pratimai vaikinams

Vaikinas atrodo žymiai patraukliau, jei jis yra lieknas ir pasitempęs. Panaikinti riebalų perteklių gali kiekvienas stipriosios lyties atstovas, jei, žinoma, jis nori padaryti savo kūną tobulu.

Klasikiniai pratimai pilvo presui

Panaikinti riebalų perteklių galima treniruojantis sporto salėje arba namų sąlygomis. Pirmuoju atveju jūs galite susikurti treniruočių kompleksą pats arba tai padarys jūsų treneris. Naudokite visus įmanomus treniruoklius, skirtus pilvo preso stiprinimui. Kuo daugiau darysite pratimų – tuo geresni bus rezultatai.
Klasikinis preso pumpavimo pratimas namų sąlygomis – kūno pakėlimas, iš padėties, gulint ant nugaros. Jūsų rankos turi būti už galvos arba sukryžiuotos ant krūtinės. Jei pirmųjų pratimų metu bus per sunku, rankas sinchroniškai kelkite su kūnu. Kojos turi būti tiesios ir, kūno pakėlimo metu, neatkeltos nuo grindų. Pradiniame treniruočių etape, pratimo atlikimų skaičių mažinkite, o toliau – palaipsniui didinkite iki tokio lygio, kiek leis fizinės galimybės.

Antrasis klasikinis pratimas yra analogiškas pirmajam, tik dabar bus keliamos tiesios kojos, o kūnas turi gulėti ant grindų. Priėjimų skaičius taip pat pasirenkamas individualiai, bet tam, kad gerai prasidirbtų raumenys, jų turi būti ne mažiau trijų, po 15 – 30 pakartojimų kiekvieno priėjimo metu. Jei fizinės galimybės leidžia – galima ir daugiau.

Aukščiau aprašytus pratimus galima daryti ir ant nuožulnaus pagrindo, su laiku, vis didinant nuožulnųjį kampą.

pratimai pilvo presui

Kaip atsikratyti pilvo

Pratimai ant treniruoklio „Romėniška kėdė“

Ganėtinai efektyvus pilvo naikinimui treniruoklis, kuris būna treniruočių salėje, „romėniška kėdė“. Atsisėdus ant treniruoklio sėdynės, rankas sukryžiuokite ant krūtinės, kojomis įsiremkite į volelius. Giliai įkvėpus ir sulaikius kvėpavimą, kūną leiskite žemiau dubens lygio. Po to atsitieskite, pakelkite galvą ir pečius iki 30 – 60 laipsnių kampo nuo horizontalės ir iškvėpkite.

Būnant pratimo viršutiniame taške, savo padėtį užfiksuokite kelioms sekundėms, stipriai įtampą pilvo raumenis. Po to vėl įkvėpkite ir grįžkite į pradinę padėtį. Pratimas daromas lėtu tempu, po tris priėjimus ir 10 – 20 kartų, prie kiekvieno priėjimo. Paprašykite trenerio, kad pakoreguotų pratimo atlikimo techniką.
Ant „romėniškos kėdės galima ne tik pumpuoti presą, bet ir daryti pasisukimus pagal stuburo ašį, o taip pat ir treniruoti nugaros raumenis, darant atsilenkimus, gulint ant pilvo.

Pratimai su voleliu

Volelis – efektyvus pilvo raumenų treniruočių prietaisas. Su juo jūs galite atlikti įvairius pratimus, pavyzdžiui: lenkiant kūną į priekį, iš padėties stovint ant grindų. Paimkite volelį už rankenų, susilenkite su juo, atsiremdami į grindis (kojos tiesios). Kūno svorį nukreipkite į volelį ir, atsitiesiant, važiuokite grindimis pirmyn. Pozą užfiksuokite iki tol, kol užteks jėgų. Po to grįžkite į pirminę padėtį. Pratimą kartokite nuo 10 iki 30 kartų, po 3 priėjimus. Galima pradiniame etape naudoti supaprastintą variantą, tai yra – pratimą daryti nuo padėties, stovint ant kelių. Treniruojant įsrižinius raumenis, važiuokite su voleliu įstrižai, kūno atžvilgiu. Sekantis pratimas: kojomis atsistokite ant volelio pedalų (jei tokie yra pritaisyti). Rankomis atsiremkite į žemę, kad kūnas būtų lygiagrečiai grindims. Ritinkite volelį, lenkdami kelius iki krūtinės. Kartokite pratimą tiek kartų, kiek ir pirmuoju variantu.