Naudingi patarimai kiekvienam rytui

Nelengva būti patraukliu, žaviu, sėkmingu, gražiu, tikru vyru. Reikia nuolat dirbti su savimi, nustatinėti perspektyvas ir siekti tikslų. Hotshowlife sutinka su kategoriškais tvirtinimais ir siūlo iš tikro rimtus patarimus vaikinams, norintiems išlaikyti savo brutalųjį EGO. Pradėkite kiekvieną rytą šiomis rekomendacijomis ir netrukus pajausite, kaip gyvenimas eis vis geryn.

Skirkite laiko kardio treniruotėms

Įrodyta, kad, būtent, užsiėmimai fiziniais krūviais rytais, naudingesni organizmui. Jie garantuoja kūnui energetinį užtaisą visai dienai, stiprina raumenis, pakelia tonusą. Be to, rytais sportuojant, kūnas ženkliai daugiau sudegina riebalų, nei vakarais. Netingėkite pradėti užsiėmimus nuo kario treniruotės.

Atsispaudimai

Lai 100 atsispaudimų tampa jums kasdieniu įpročiu. Po kiekvieno nuoširdaus kardio, pereikite prie pratimų. Jei 100 atsispaudimų jums per sunku, turite stengtis, kad tą rezultatą pasiektumėte greičiau. Reguliarūs šio pratimo pakartojimai daro kūną pasitempusiu o raumenis, tame tarpe, pilvo presą, reljefiniais.

Pusryčiaukite

Daugumas žmonių atsisako pusryčių. Dažniausiai tai surišta su laiko stoka. Bet atminkite, kad rytinis pilnavertis valgis – pats svarbiausias. Jis aprūpina organizmą energija visai dienai. Rytą pradėkite nuo avižinės košės, omleto ar bent, nuo jogurto.

„Užsikraukite“ kofeinu

Žalioji arbata ar kava – idealūs rytiniai palydovai. Įtraukite karštą gėrimą į sočių pusryčių sudėtį arba pasiimkite su savimi kelionės metu į darbą. Atminkite: kofeinas priduoda budrumo, padeda ilgiau išlaikyti jėgas ir atitolina senėjimą.

patarimai kiekvienam rytui

Pasirūpinkite šukuosena

Daugelis vyrų, sprendžiant pagal viską, po prabudimo, nespėja net pasižiūrėti į veidrodį. Gatvėse ir visuomeniniame transporte, taip ir zuja vyriokai, užmiegotais veidais ir varnalizdžiais ant galvos. Brutalumas, žinoma, iki šiol madoje, bet piktnaudžiauti ne valia. Būtinai pasirūpinkite, kad šukuosena būtų tvarkinga. Čia kalba neina apie įmantrias šukuosenas, kurios atima valandas darbo prieš veidrodį. Užtenka, tiesiog, susišukuoti.

Prauskitės šaltu vandeniu

Manote, kad prižiūrėti odą, tik moterų prioritetas? Galima drąsiai teigti, kad vyras, su maišais po akimis ir pilka veido oda, mažai ką sudomins. Mes ne pradėsime rekomenduoti kilogramus kosmetikos, kaip moterims, kad neišprovokuoti škvalo pasipiktinusių vyrų tarpe. Tiesiog patarsime įprasti kiekvieną rytą, praustis veidą šaltu vandeniu. Ledinis vanduo pagreitins nubudimą, padarys veidą šviežiu ir raudonu, panaikins patinimus.

Skuskitės

Mes priartėjome prie įdomiausio straipsnio punkto. Maždaug prieš dešimtį metų, rekomendacija skambėtų taip: „Būtinai, kiekvieną rytą, švariai nusiskuskite veidą“. Šias laikais situacija šiek tiek pasikeitė ir barzda tapo madingu trendu. Todėl patarimas bus šiek tiek modifikuotu. Prieš išeinant į darbą, barzdai skirkite 5 – minučių. Skustis ar pakirpti barzdą, reikalas individualus. Svarbu, kad visą laiką atrodytumėte tvarkingai.

Atšviežinkite kvėpavimą

Skamba liūdnai, bet daugelis vyrų pamiršta ryte išsivalyti dantis. Atminkite: tikras vyras niekada neleis sau taip pasielgti. Baigus praustis, būtinai prieikite prie burnos higienos, o papusryčiavus, ne prošal būtų mėtinis ledinukas ar kramtoma gumytė.

Nepamirškite kvepalų

Mūsų patarimai vaikinams nėra neeiliniai, bet jie svarbūs. Manote, kad kvėpintis – tik moterų priedermė? Maloniai kvepiantis vyras, padaro sėkmingo ir pasitikinčio savimi, tvarkingo vyro įspūdį. Pageidautina, kad vyras turėtų savo individualų „kvapą“ ir naudotų jį visuomet.

Nesidrovėkite su savimi imti pietus

Jei sudėti į konteineriuką „mamos kotletukai“ atrodo jums kaip vyriškumo priešingybė, nereikia jų palikinėti namie. O iš tikrųjų, aplinkinių nuomonė – nereikšminga smulkmena. Žymiai svarbiau – sveikata, kuri gadinama, nuolat perkandant kavinukėse ar kitose greito maisto užeigose. Nieko gėdingo nėra, suvalgius pilnaverčius pietus, atsineštus iš namų. Atvirkščiai, taip jūs mažiau rizikuosite pavirsti storuliu.