Mano mergina nenori manęs bučiuoti

Kas gali būti nuostabiau, už romantišką pirmąjį pasimatymą su savo svajonių mergina, kuri sutiko su jumis susitikti romantiškoje aplinkoje – tikriausiai – nieko. Juk pirmieji susitikimai su mergina, tarsi rebuso sprendimas, nuspėti jos širdies įgeidžius. Ir kaip būna nemalonu, kai mergina atsisako su jumis pasibučiuoti.
Tokia moteriška pozicija, mažų – mažiausia, iššaukia tam tikrą pyktį ir neviltį. Žinoma, nemalonu įsisąmoninti, kad mergina atsisako būti jums artimesnė, nors jūs, kaip jums atrodo, darėte viską pagal taisykles, neįžeidžiant merginos, elgėtės džentelmeniškai. Bet, visų pirma, reiktų išsiaiškinti priežastis, ir tik po to daryti kažkokias išvadas.

Kodėl mergina nebenori bučiuotis

mergina nebenori bučiuotis

Tai kokios gi priežastys gali lemti merginos pabučiavimą?

Ji nemoka bučiuotis arba pernelyg drovi. Mūsų laikais tokias rasti nelengva, bet, vis dėl to – egzistuoja. esant tokiai situacijai, jums reikia paruošti ją bučiniui. nedarykite iš bučinio kažką jau tokio svarbaus. tiesiog, pabučiuokite ją pats į žanduką, o po to, palaipsniui, nusileiskite link lūpų. Mergina išsigąs; bet bučinys jau įvyks. Tokios merginos bijo ilgai, bet jei jau ryžtasi, tai galima pastebėti gudrią ir laimingą jos veido išraišką, po pabučiavimo.

Ji skaito jus draugu. Galimai, jūs gerai kartu bendraujate, leidžiate laiką kartu, ji dalijasi su jumis savo paslaptimis. Jūs ieškote progos ją pabučiuoti, bet koketiškai vis to išvengia. Galime jus nuliūdinti; ji skaito jus draugu. O kaip yra žinoma – merginos su draugais bučiuotis nemėgsta. Todėl būtina pasirodyti prieš ją kaip vyras, o tik po to tikėtis romantiško bučinio, kurį gali suteikti tik mylinti mrgina.

Ji susitinka su jumis ne dėl meilės. Ji leidžia laiką su jumis, bet kaip vyras, jūs ją nedominate. Tokį tipą sunkiausiai pakeisti; o ir keisti, kaip mano psichologai, tikrai neverta. Jei jūs viską darote teisingai, o ji vis vien išsisukinėja, būtina pagalvoti: ar j nevedžioja jūsų už nosies. Jei jūs patinkate merginai, tai ji be bučinio ištvers ne ilgiau mėnesio. Na, o jeigu praeina daugiau laiko, o ji vis dar nesibučiuoja – gera proga paieškoti kitos panelės.

Ji laukia ne jūsų. Kai kurios merginos susitikinėja su vaikinais, ieškodamos to vienintelio princo, kuris užkariaus jos širdį ir nuveš už jūrų – marių. O čia esate jūs. Ne princas, bet vis geriau, negu būti vienumoje. Štai ir susitikinėja su jumis, o tuo tarpu – ieško kažko kito.

Nepatraukliai atrodote pirmajam bučiniui. Egzistuoja daugelis merginų, kreipiančių dėmesį į vaikino išvaizdą. Todėl, visų pirma, reikia sutvarkyti savo įvaizdį, o jau po to pretenduoti į pirmą bučinį. Tarp kitko – tai elementarus reikalavimas, einant į pasimatymą. Taigi – išsivalyk dantis, nusiskusk, skoningai apsirenk, ir pirmyn.

Taip pat egzistuoja ir daugiau priežasčių, kurios nepasiduoda vyriškai logikai. Bet kuriuo atveju, jūsų užsispyrimas ir kantrybė, yra pagrindiniai būdai, gauti pirmąjį išrinktosios bučinį.
Mūsų tinklapio komanda sudarė geriausių sprendimų rinktinę, temoje: „Kaip užkariauti merginą“. Sekite nuorodas ir susipažinkite su profesionalų sprendimais. Jūs galėsite išsirinkti geriausią būdą.

Ką daryti, jei mergina nesileidžia pabučiuojama

Ar jau laikas bučiniui

Ar jau laikas bučiniui


Išsiaiškinti priežastis.
Pasistenkite suprasti, kodėl ji nenori su jumis bučiuotis? Teisinga diagnozė padeda išspręsti bet kokią problemą, ir nenorą su jumis bučiuotis, tame tarpe. Todėl, peržiūrėkite priežasčių sąrašą ir suraskite tą, kuri labiausiai atitinka jūsų atvejį.

Nebūkite piktas. Daugelis vaikinų supyksta, supanikuoja ir pradeda kaltinti merginą, kad ji elgiasi pernelyg egoistiškai. Jie pradeda barti merginą, priekaištauti visame kame ir galų gale – nusprendžia tą merginą mesti. Čia nėra blogas variantas, bet, jei ta mergina verta jūsų aukų, tai jums reikia elgtis tolerantiškai, mandagiai, kol neužkariausite jos širdies.

Būkite linksmas ir užsispyręs. Kelią įveiks einantis, o merginą babučiuos tas, kuris nori to ir siekia to. Būtina atminti: kiekvieną kartą, kai mergina susigėsta, atsisako, siunčia jus „toliau“, jūs turite daryti žingsnį į priekį. Jei jūs būsite užsispyrusiu niekšu, kuris,gavęs atsisakymą, nusišypso, o po to vėl bando, tai anksčiau ar vėliau, savo tikslą pasieks. Na, jei ir tai nepadeda – išsiskirsite su ja… juk ne pirma ir ne paskutinė. Bet žinosite, kad padarėte viską.

Truputis humoro ir apsukrumo. Merginos mėgsta įdomius vaikinus, kuriems ne svetimas humoro jausmas ir turi apsukrumo, kad kiekvieną galėtų apsukti aplink pirštą.

  • Galima paprašyti merginą pabučiuoti mane į žanduką, o paskutiniu momentu pakišti savo lūpas.
  • Galima pabučiuoti merginą netikėtai, pagavus momentą, pavyzdžiui, kai ji kalba telefonu;
  • Galima parodyti jai graudų filmą, o nuraminant ją, apkabinti ir pabučiuoti;
  • Galima pirmą kartą pabučiuoti, kai ji ant jūsų užpyksta; tai e bloga atsiprašymo forma.

Ir visa tai merginos priims pozityviai. Juk, vis dėl to, jūs nugalėjote.O merginos nugalėtojus mėgsta, ir netgi myli.