Kaip suprasti, kad mergina meluoja?

Niekam nesinori būti apgautam, ypač, jei tai ne vieną kartą. Po to, kai apgavystė išaiškėja, jautiesi, žmogus, idioto vietoje. Jei jums kyla įtarimų, kad jūsų mergina sako netiesą, meluoja, tai galima tai patikrinti, žinant kai kurias taisykles.

Visų pirma, reikia turėti omeny, kad moteriška logika, ir, atitinkamai, melas, skiriasi nuo vyriškosios. Vyriškas melas – tai gynybos priemonė, patiriant puolimą. Moterys, gi, meluoja tam, kad paaiškinti, visų pirma, sau pačiai, tuos prieštaravimų jausmus, kuriuos ji patyrė vienokioje ar kitokioje situacijoje. Mergina taip šauniai sugeba meluoti, kad tai suprasti labai sudėtinga. Jei vyras viską sugalvoja eigoje, tai moteris kiekvieną savo žodį ar sakinį apsvarsto iš anksto ir papasakos smulkiai apie neegzistuojančią jos giminaitę ar draugę, kiek pas ją vaikų, kiek turėjusi vyrų, kokiame bute gyvena ir t.t. Pasakodama nebūtus dalykus, mergina pati pradeda tikėti tuo, ką pasakoja, todėl ir yra sunku suprasti jos melą.

Kaip nustatoma kada mergina meluoja

mergina meluoja

Kaip iš kūno kalbos suprasti kad mergina meluoja

  • Meluodama, mergina gali žiūrėti jums į akis, dirbtinai šypsotis, glostyti savo rūbus, keisti balsą ir kalbėti plonu, vaikišku balseliu.
  • Jei mergina, atsakydama į klausimą meluodama, ji trina akis. Tai turi jus sudominti; šis gestas vyksta instinktyviai ir mergina to neįsisąmonina.
  • Nesąmoningai mergina išdėlioja prie jus įvairius daiktus: rašiklius, pieštukus, kitus parankinius daikčiukus. Tai rodo, kad ji su jumis nėra atvira.
  • Balso tembro pakeitimas, lengvas kostelėjimas prieš atsakant į provokuojantį klausimą, išduoda melą. Užduokite po kiek laiko panašų klausimą ir pastebėkite atsakymo formą. Jei minėtieji veiksmai pasikartos, išvada aiški.
  • Išaiškėjus melui, mergina instinktyviai įtraukia galvą į pečius, prikeldama juos.
  • Atsakant į klausimą, mergina paraukia lūpas, kaip bučiniui – tai nesąžiningumo požymis. Šypsena vien lūpomis, prie neišraiškingų akių ir veido – irgi melo požymis.

Norėtųsi, kad šių mažų gudrybių jums neprireiktų gyvenime, bet patikrinti melą be poligrafo, jūs galite; kad nelikti kvailio vietoje.