Kur per pasimatymą nueiti su mylimuoju?

Išgirdus žodį „pasimatymas“, žmonės iš karto įsivaizduoja banalius ir standartinius: kinas, kavinė, restoranas. Tačiau yra ir kitų nuostabių vietų, į kurias galima nueiti kartu su mylimu žmogumi, kad kartu romantiškai praleisti laiką. Apie tai ir pakalbėsime.

Jei jūs neturite mažų vaikų, reiškia labai seniai buvote cirke. Štai kur galima puikiai pasilinksminti. Cirkas – puiki vieta pasimatymui; juk ten galima nuoširdžiai pasijuokti, nusifotografuoti su raudonomis nosimis, su klounais, beždžione ir smaugliu. Beje, kalbant apie gyvūnus, galima nueiti ir į zoologijos sodą.

Nueiti į čiuožyklą ir pasivažinėti pačiūžomis – tai ne tik naudinga, bet ir labai romantiška. Jei vienas iš jūsų nėra bandęs čiuožti, tai kitas gali pabūti asmeniniu treneriu. Jei nemokate čiuožti abu, tai pabandyti vis tiek verta. Tai nors prisijuoksite iki ašarų.

Pirtis ar sauna – ideali vieta pasimatymui, ypač, jei tai žiema, jūs jau prisivaikščiojote ir užėjo noras gerokai sušilti. Visiškai gera idėja, pasimatymui paklodėse. Beje, tai dar ir sveika. Įsivaizduokite, kaip smagu vienam kitą trinti kremais ir aliejais, o po to sunerti į baseiną.

Kur per pasimatymą nueiti su mylimuoju?

Kur per pasimatymą nueiti su mylimuoju?

Moteriškoji pusė ne itin mėgsta sportą, todėl apsilankymas sporto klube dviese, pasimatymo metu, nėra geriausias, bet vertas dėmesio, variantas. Reikia pabandyti; o gal patiks ir mergina įneš į savo biografiją kažką naujo. Nueikite kartu į futbolą ar krepšinį, pašvilpkite tribūnoje ar visa gerkle palaikykite mylimą komandą. Patikėkite, tai smagu ir gali patikti abiem.

Yra variantas ekstremalams – šuolis parašiutu. Adrenalino užtaisas garantuotas ir bus ką papasakoti savo vaikams ir anūkams.

Yra ir saugesnių vietų pasimatymui ir gana romantiškų. Pavyzdžiui, užsiropšti ant daugiaaukščio stogo ir, romantiškai apsikabinus, pasigrožėti žvaigždėmis ir naktinio miesto žiburiais. Galima su savimi prigriebti pledą, termosą su karštu šokoladu, gero vyno buteliuką, kelis vaisius ir porą žvakių.

Yra dar žaismingas pasimatymo būdas – turistinis žygis namuose. Jums niekur nereikia išvažiuoti iš namų. Užtenka kambary pastatyti palapinę, apstatyti ją kambarinėmis gėlėmis, pripjaustyti sumuštinių ir pripilti karštos arbatos į metalinius, kelioninius puodelius, paleisti diską su gamtos ošimu ir paukščių čiulbesiu. Štai jūs ir gamtoje.

Tiems, kurie jau artimesni intymiai, yra variantas, romantiškai praleisti laiką namuose. Pasdimatymas vonioje. Didelė vonia su šiltu vandeniu, aromatinėmis žvakėmis, aliejais, rožių žiedlapiais, šampanu ir lengva, romantiška muzika – štai kur tikra romantika.