Menas sakyti komplimentus apie merginos grožį

Mokėjimas sakyti komplimentus – yra tai, kuo skiriasi tikras lovelasas nuo pradedančiojo nesubrendėlio. Sakyti komplimentus apie merginos grožį nėra taip paprasta, kaip gali atrodyti. Čia reikia atsižvelgti į daugelį veiksnių. Pažvelkime į juos išsamiau.

Koks turėtų būti geras komplimentas?

Kad jūsų komplimentas būtų įvertintas, jis turi būti sąžiningas. Šiuo atveju svarbu ne tiek padailinti realybę, kiek pažymėti kokį nors ryškų individualų merginos bruožą. Būtent jis turėtų būti komplimento pagrindas, o bendrąsias formalias frazes apie akių grožį, plaukus, pritrenkiančią figūrą iš karto galima išmesti iš apyvartos.
Jums reikia būti sąžiningu ne tik savo žodžiais, bet ir emocijomis. Jeigu mergina paliko jus abejingu, bet jūs norite pasakyti jai kažką gražaus, komplimentas bus nenuoširdus. Šiuo atveju, tai geriau net nebandyti sakyti komplimentus, o tiesiog bendrauti draugiškai ir maloniai.

Nereikia sugalvoti ilgų ir sudėtingų komplimentų su gausybe palyginimų ir epitetų. Lakoniškumas-geriausias draugas. Kuo trumpesnis ir ryškesnis komplimentas – tuo geriau.

Ar galima įžeisti merginą komplimentu?

Jūsų komplimentas merginai turėtų būti aiškus – tai svarbiausia. Jei jūs palyginsite ją su Psichėja, o mergina nesusipažinus su graikų mitologija, galite tikėtis daug nemalonių žodžių. Todėl nebandykite parodyti savo erudiciją, prieš nelabai išsilavinusią merginą; taip pat nereikia pernelyg šokiruojančio, bendraujant su mergina iš inteligentiškos šeimos.

Komplimentai merginos

Komplimentai merginos

Komplimentai merginos

Jei ji mato, kad jūs radote gerą palyginimą, ryškų būdą pabrėžti jos privalumus, ji bus sujaudinta ir sužavėta. Bet jeigu parinksite neteisingus žodžius, ji prisimins juos ilgam, nes niekas taip neįskaudina moterų kaip vyriškių nejautrumas.

Bendraujant su mažai pažįstama mergina neverta suartinti atstumo, pasakant jai komplimentus apie kokius-nors intymius ar asmeninius jos gyvenimo aspektus. Net jei pagirsite jos plaukų kvapą arba jos lūpų švelnumą, tai jau gali būti vertinama kaip bandymas forsuoti situaciją. Pradžioje komplimentai turėtų būti neutralūs. Pavyzdžiui, galima pažymėti išraiškingą veido mimiką, gilų balsą ar gražius plastinius judesius. Tai skamba pakankamai nekaltai, tačiau turi tam tikrą potekstę, kuri pameilins merginą.

Juokaujamas komplimentas

Juokingus komplimentus galima sakyti tik tuo atveju, jei gerai pažįstate merginą. Tada jūs galite prognozuoti jos reakciją ir nesulaukti agresyvaus atsakymo. Juokaujamas komplimentas – tai visada pagyrimo ir pasišaipymo derinys, todėl su juo reikėtų elgtis atsargiai. Mergina su padidinta saviverte arba kompleksais gali sureaguoti į pokštą neadekvačiai ir nemaloniai jus nustebinti.

Žaismingi komplimentai gerai pavyksta vaikinams su stipria charizma ir turintiems gamtinio žavesio. Kai toks žmogus šypsosi, sunku ant jo pykti, ir net jei merginai komplimentas pasirodė dviprasmiškas ar įžeidžiantis, ji bevelys neužaštrinti šio momento. Todėl, sakant tokius komplimentus, visa savo išvaizda rodykite palankumą ir simpatiją merginai. Kai kurie vaikinai mėgsta juokauti rimtu veidu – šiuo atveju tai būtų neteisingas sprendimas.
Laikui bėgant, jūs suprasite, kad geras komplimentas – tai ne tik gražūs žodžiai, o teisingas parinkimas vietos, laiko ir nuotaikos. Šiek tiek vaizduotės, humoro ir žavesio – ir mergina jau sužydi nuo jūsų žodžių. Tačiau norint išmokti sakyti komplimentus, jums gali tekti gauti ne mažai guzų, bet į tai galima reaguoti ramiai – įgūdžiai ateina su patirtimi.