Kaip vaikinui užmaskuoti spuogus ant veido

Net ir kasdien darant veido kaukes ar naudojant odos šveitimo priemones, nieks nėra apdraustas nuo netikėtų spuogų ar raudonų dėmių atsiradimo. Gerai, kad dabar yra daug būdų, kaip greitai ir efektyviai, užmaskuoti šiuos neigiamus reiškinius. Siūlome išanalizuoti kelias metodikas.

Kaip užmaskuoti spuogus ant veido

Žinoma, paprasčiausias būdas – kosmetika. Panaudojame maskuojamą kremą. Jūs galite to ir nežinoti, bet daugelio estrados ir kino žvaigždžių veido oda yra ganėtinai problemiška (pagrinde – nuo pastovaus grimų naudojimo). Todėl visažistai nesėdi rankų sudėję ir vis atranda naujų būdų, kaip, kelių sekundžių bėgyje, padaryti žvaigždės veidą nepriekaištingai lygiu. Šiomis gudrybėmis jie noriai pasidalino ir su mumis.
• Reikia veikti įvairių tonų kremais; pradžioj spuogas užtepamas tamsesniu kremu, ant kurio, vėliau, užtepamas atitinkantis veido odos spalvą, viršutinis kremo sluoksnis.
• Naudokite mineralinę kosmetiką, kuri išskirstys šviesą, blizgančių dalelyčių dėka.
• Tokia pat metodika naudojama, jei kartais reikia užmaskuoti randus.
• Labai svarbu – naudoti kokybišką, ne pigią kosmetiką, kuri, praktiškai, neužkemša veido odos porų.
Jei dėl kažkokių priežasčių jūs nesinaudojate kosmetiniu pagrindu, tai yra variantų apsieiti ir be jų. Pavyzdžiui, koreguojantis pieštukas. Tai gana nebloga metodika tam, kad greit užmaskuoti raudonos spalvos spuogą. Pieštuko veikla grindžiama tuo, kad žalios spalvos pagrindu perdengiamas uždegiminis, raudonos spalvos spuogas. Tai ne tik maskuoja dėmę, bet ir tam tikra prasme ją gydo.
Būna, kad spuogiuką reikia užmaskuoti prieš pat pasimatymą arba, tiesiog, jo metu. Ką ir kaip daryti, jei spuogai užpuolė pačiu netinkamiausiu momentu? Visada su savimi turėkite konsilerį (maskuojantis, odos spalvos, specialus pieštukas). Šiuo pieštuku apipiešiam vietą aplink spuogą ar dėmę, o po to, tiesiog jį patį. O dar geriau, jei turėsite du konsilerius: vieną tamsesnį – kitą šviesesnį. Tokiu atveju, pirmiau, tamsesniu apipiešiama zona šalia žaizdos ar spuogo, o šviesesniu – pačią probleminę vietą. Ištušuojam ir pagal galimybes – pasipudruojam aplink tą vietą. Asmeninis patarimas: preliminariai – pasitepti toniniu kremu.
Dažnai pasitaiko, kad dirbantiesiems ar besimokantiems žmonėms, apatinių vokų zonoje atsiranda smulkučiai pabalę spuogiukai. Tai problema ne didelio mąsto: tiesiog, užtepate toniniu musu. Tik reikia tepti plonu sluoksneliu, kad mikro raukšlelėse, nesusikauptų aptrupėjęs musas. Jeigu jau boditės kosmetikos, tai galima pasiūlyti sveiką miegą, ne trumpesnį 9 valandų ir pasivaikščiojimą gryname ore.

spuogus ir dėmes ant veido

Kaip paslėpti spuogus ir dėmes ant veido

Jeigu reikia užmaskuoti spuogus be kosmetikos

Daugelis nemėgsta kosmetikos, tai čia reiktų žinoti, kaip galima užmaskuoti tokius defektus ir be kosmetinių priemonių. Jei prieš pat pasimatymą ar kokį nors renginį staiga iškilo spuogas ar paraudo oda, pasinaudokite dantų pasta. Garantijos, kad visi defektai išnyks, neduodu, bet kad nutruks uždegiminis procesas – garantuoju.
Ypač apmaudu, kai ant nosies Naujųjų Metų sutikimas, o ant kaktos iššoko nemalonus spuogas. Kuo čia galima padėti? Susiraskite „Visin“ arba bet kokį kitą vietinio poveikio antibiotiką; bent jau paraudimą jis tikrai panaikins:
• Streptocidas.
• Naftizinas.
• Citramonas arba paracetamolis.

Jei tai tabletės – sutrinkite jas ir tiesiogiai uždėkite ant probleminės vietos, po 10 minučių nuplaukite. Jei turite minėtųjų preparatų skystame pavidale, tai užlašinkite pipete ir palaukite, kol nudžius. Šiuo atveju nuplauti nereikia. Tarp kitko – tai puikus variantas, kaip sustabdyti kraujavimą po spuogo ar pūlinuko išspaudimo ar panaikinti paraudimą po minėtojo veiksmo.
Kaip variantą, kai kas rekomenduoja panaudoti kavos tirščius, kaip dantų skausmo raminančią priemonę. Bet ne tik; užmaskuoti spuogiuką ar paraudimą – taip pat pavyksta. Tereikia uždėti grūdelių ant žaizdelės, lengvai įtrinti dviejų minučių bėgyje, po 10 minučių nuplauti.
Kaip galima užmaskuoti spuogus ar žaizdeles ant veido, jei priekyje ištisa naktis? Užtepkite ant tos vietos kelis sluoksnius alijošiaus ir citrinos sulčių (paeiliui). Tokiu metodu jūs „nuraminsite“ progresuojantį paraudimą, kurio ryte jau nebematysite.

Visai nesunkiai galima panaikinti ir vabzdžių įgėlimų žymes ant veido. Tai paprastai, panaudosime paprastą svogūną: nulukštenam, prapjaunam galvutę pusiau, o pjūvio vieta, ištriname probleminę vietą. Vasarą, būnant gamtoje, labai gera priemonė – ugniažolė: nulaužiame stiebelį, pasirodžiusiu oranžiniu pieneliu, taškiniu metodu, patepame pačią paraudusią vietą ar žaizdelę.
Bitės ar vapsvos įgėlimo vietos pasekmes, galima panaikinti paprasta akmens druska. Reikia mineralu kruopščiai ištrinti pažeistą vietą, palaukti apie 10 minučių, o po to – dėmesio!!! – nenuplauti, o nuvalyti sausa popierine ar medvilnine servetėle, nosinaite.