Kaip vaikinui sužinoti savo merginos krūties dydį

Krūties dydis – klausimas delikatus, kurį, tiesiogiai gali užduoti, nebent siuvėjas ar gydytojas. Tačiau žmogus, būdamas tolimas šioms profesijoms, pilnai, „iš akies“, gali įvertinti šį delikatų parametrą.

Krūtinės apimtis

Kalbant tiksliau, moters krūties apimtis, apibrėžiama pagal tiksliai nustatytus tarptautinius parametrus. Tam, kad nustatyti krūtinės apimtį, būtina žinoti dvi pagrindines reikšmes – kūno apimtį po krūtimis ir apimtį pašios krūtinės. Nustatant krūtinės dydį po minėtų matavimų, iš didesnio skaičiaus atimamas mažesnis, o skirtumas vertinamas pagal specialę skalę.

Ir taip, jei skirtumas tarp šių dviejų parametrų sudaro 10 – 11 centimetrų, paprastai kalba, kad merginos krūtinės dydis – nulinis. Skirtumas 12 – 13 cm – atitinka pirmam dydžiui, 14 – 15 cm – antram, 16 – 17 – trečiam, 18 – 19 – ketvirtam, o 20 – 21 – penktam krūtinės dydžiui.

Kaip sužinoti savo merginos apatinio trikotažo dydį. Dydžio nustatymas

Kaip vaikinui sužinoti savo merginos krūties dydį

Kaip vaikinui sužinoti savo merginos krūties dydį

Kaip ten bebūtų, atlikti tokius matavimus suinteresuotam jaunuoliui ar vyriškiui, galimybės menkos, o štai būtinumas žinoti, ganėtinai didelis. Pavyzdžiui, norint padovanoti merginai apatinį rūbą ar rūbą, kuris pagal savo fasoną bus standžiai gulintis ant kūno, informacija apie jos krūties dydį, bus tiesiog, būtina.

Esant tokioje situacijoje, reikia turėti omeny, kad, norint sužinoti krūties dydį, visai nebūtina daryti tokius tikslius matavimus. Dažnai susidaryti nuomonę apie krūties dydį, galima, mintyse palyginus ją su kokiu nors panašios formos daikto dydžiu jie prilyginti. Egzistuoja įvairių pasiūlymų, ta tema, kokie daiktai gali būti lygintini su moterišku atributu. Tam tikslui dažnai prilygintini gali būti vaisiai: jų forma ir dydžiai, daugmaž žinomi daugeliui; todėl pravesti tokią analogiją, nėra sudėtinga.

Priimta skaityti, kad krūtinė, kurios dydis atitinka dviems kivi vaisiams, greičiausiai turės nulinį dydį. Pirmam dydžiui, atitiks dviems vidutinio dydžio obuoliams, antram dydžiui – du vidutinio dydžio apelsinai, trečiam dydžiui, paprastai prilyginami pagal dydį ir formą, du greipfrutai, ketvirtajam – pora kokoso riešutų, penktam – du vidutiniai ananasai, o šeštam – du nedideli melionai. Na, šiais laikais, kai egzistuoja silikoninės intervencijos, tenka palyginti kai kurias dydžius ir su arbūzais, ir ne pačiais mažiausiais.

Be to, jei tam tikrais atvejais būna abejonių tarp nulinio ir pirmojo dydžių ar panašiai, abejones galima išvaikyti, sutapatinus analizuojamą objektą su dar panašesniu variantu. Pavyzdžiui, parduotuvėje pamačius merginą, panašios kompleksijos į jūsiškės, tiesiog, nusišypsojus ir gražiai paaiškinus situaciją, galima išsiaiškinti kur kas tiksliau.