Kaip vaikinui persirengti mergina

Neverta abejoti, kad juokais, persirengęs mergina, jūs atrodysite gan įdomiai. Bet jeigu jūs tai padarysite neteisingai, jausitės nejaukiai. Todėl tam, kad pokštas pavyktų, jam reikia tinkamai pasiruošti.
Žingsniai
Jeigu jūsų šukuosena vyriška, trumpa, užsidėkite moterišką peruką. Nepaisant to, kad dabar ir moterys kartais kerpasi trumpai, jums būtinas perukas su ilgais ar vidutinio ilgio plaukais. Spalvą taip pat pasirinkite artimą jūsų plaukų spalvai.

O dabar kitas žingsnis – makiažas. Pasiskaitykite patarimus, kaip tai daroma.

• Uždedamosios blakstienos. Jūs galite jas nusipirkti kiekvienoje kosmetinėje parduotuvėje. Prie kiekvieno komplekto turi būti pridėta instrukcija. Jeigu jums pažįstamos merginos, kurioms teko tokias procedūras atlikti, paprašykite jų pagalbos. Jeigu nenorite blakstienų klijuoti, tada galite pasinaudoti tušu blakstienoms. Bet tokiu atveju, jūsų blakstienos turėtų būti ne trumpos (kas vyrams ne dažnai pasitaiko). Naudotis svetimu tušu ir teptukais, nėra higieniška, todėl ir tušą teks nusipirkti pačiam. Tušą geriausiai panaudoti tokios spalvos, kuri yra artima jūsų blakstienų spalvai. Su tušu eksperimentuoti ne patariama, kad išvengti „voro letenėlių“ efekto.

• Lūpų dažai. Juos taip pat galite įsigyti bet kuriame kosmetikos priemonių prekybos taške. Jeigu jūs norite atrodyti realiau, tai nepirkite labai ryškios spalvos. Jei pasirinkote būti šviesiaplauke, tai jums tiks šviesesnio tono lūpdažis. Jei tamsiaplauke – tamsesnės, vyšninės spalvos.

• Koreguojančios priemonės, pagrindas makiažui. Jūs galite tai įsigyti ten, kur ir visas kitas makiažo priemones. Koreguojanti priemonė padės užmaskuoti visus nežymius odos defektus (barzdos požymius), o makiažo pagrindas, leis pasiekti lygios odos ir lygios spalvos efektą.

• Pincetas. Jeigu jūsų labai tankūs antakiai, tai gali atrodyti keistai. Paprašykite ko nors, geriau merginos, kad apipešiotų jums antakius. Nieko bijoti nereikia; antakiai greit atsistatys.
O dabar- laikas aksesuarams.

Mergina ar vaikinas

Mergina ar vaikinas

Jūs galite naudoti viską, nuo kaspinų plaukams, iki rankinukų, bet svarbiausia:

• Auskarai. Jeigu jūsų ausys nepradurtos, pasiskolinkite ar nusipirkite klipsus. Geriau paprastus, bet gerai pastebimus. Neimkite stambių, su kabančiais lankeliais ar kryželiais.

• Karoliai ar apyrankės. Jūs galite turėti ir viena, ir kita. Bet nereikia, kad būtų labai išsiskiriantys. Viskas turi būti natūraliai ir paprasta. Pasistenkite, kad jie derėtų prie auskarų.
Krūtinė. Tai svarbu, jeigu jūs „mergina“, kuriai virš 13 metų.

• Suspauskite odą iš šonų centro link, kad susidarytų linija tarp dešinės ir kairės „krūtų“. Kokiu nors kaspinu apjuoskite krūtinę, kad ta linija užsifiksuotų. Tai aktualu, jei jūs dėvėsite palaidinę ar suknelę su gilia iškirpte.

• Užsidėkite liemenėlę, į vidų įkišę pagalvėles, kad krūtys neatrodytų kampuotos
Užpakaliukas. Jeigu jūsų kojos grynai vyriškos formos, tai mini tikrai nebetiks. Bet jeigu vis tiek nuspręsite juo pasinaudoti, tai jau kojas teks nusiskusti. Bet geriausias variantas- siauri džinsai. Geriausiai būtų balti ar įvairiaspalviai, moteriški. Galima būtų ir juodus, bet juoda spalva maskuos moteriškumą; o jums to visai nebereikia. Jeigu jūsų užpakaliukas apvalainas, tai jums tiks dubenį aptempiatys, lengvai į apačią platėjantys džinsai- su jais jūs labai gundančiai atrodysite.

Palaidinė. Jeigu jums gerai pavyko „padirbti“ krūtis, tai galite palaidinukę užsivilkti ir su gilesne iškirpte. O tuo pačiu, ji neturi būti aptempta per liemenį, o rankovės turi paslėpti jūsų vyriškas rankas. Pabandykite palaidinę su plačiomis rankovėmis.

Avalynė. Jeigu manote, kad galėsite, tai pabandykite batelius su 2- 3 cm aukščio kulniukais. Jeigu ne- apsiaukite batelius- puantus arba sandalus. Bateliai su dirželiais- būtų idealus variantas. Jeigu apatinė kojos dalis labai kaulėta ar raumeninga, tada jau reiktų puantų su auliukais, kad paslėptų dalį pėdos.