Kaip vaikinui pamiršti merginą

Šiandien pakalbėsime apie temą, kuri radikaliai priešinga temai, apie kurią rašėme anksčiau: „kaip įsimylėti merginą“. Ši tema ganėtinai skausmingesnė ir sunkesnė, o būtent – „kaip pamiršti mylimą merginą“. Deja, bet dar nesukurta tabletė, kuri galėtų be jokių skausmingų pasekmių išgydyti šią ligą.
Visi mes žmonės, visi turime savo skirtingas nuomones apie meilę, skirtingas istorijas; ir tai, kas vieniems gaunasi lengvai, be problemų, kitiems sujaukia visą gyvenimą. Būtent dėl to ir sukurta ši tema, kuri, gal būt, padės greičiau ir lengviau ištrinti iš atminties brangų širdžiai atvaizdą, o svarbiausia – jausmus, patirtus buvusiam mylimam, brangiam širdžiai ir protui, žmogui.

Suprantama, čia viskas priklauso nuo jūsų santykių rimtumo ir kaip giliai buvo šie santykiai įaugę į jūsų širdį. O kitaip, absoliučiai beprasmiška gliaudanti temą, „kaip pamiršti merginą“. Visiškai neskausmingai šis procesas vykti negali, deja. Tačiau galima pabandyti šį užmaršties procesą padaryti greitesniu ir mažiau skausmingu.

Kaip pamiršti merginą?

 1. Pirma, kas paprastai siūloma tokiu atveju – atsiduoti į rankas „ponui laikui“. Kaip sakoma – „laikas viską išgydo“. Ir jeigu laikas neišgydo visi 100 %, tai nors kažkiek užgrūdina jausmus. Ką gi, aš sutinku; tegul ir negreitas, bet vis tik neblogas receptas.
 2. Kaip sakoma: „pleištą pleištu išmuša“. Jums būtina pabandyti atkurti santykius su kita mergina (vaikinu), tegul ir ne visai rimtus (arba iš viso ne rimtus). Susipažinkite, bendraukite, miegokite, galų gale su kitomis ar kitais… Tai tikrai padės greičiau užsimiršti.
 3. Geras būdas visa galva panerti į kokią nors veiklą, darbą, hobį. Ir pasinerti taip, kad apart darbo ir veiklos, nieks daugiau ne rūpėtų. Kad grįžus iš darbo, jus kamuotų vienintelė mintis, apie tą vienintelę savo, ne, ne merginą ar vaikiną, o pagalvę. Patikėkite, tai sudirba ir gan efektyviai.
 Kaip vaikinui pamiršti merginą
 1. Kaip užmiršti merginą? Tiesiog atsisėskite ir padarykite savo analizę. Pagalvokite apie tai, kad, gal būt, viskas, kas įvyko ar daroma, viskas tik į gera? O gal būt ji ir neverta jūsų? Juk neleisite į save valyti kojų? Pamąstykite, ar verta lakstyti paskui, kaip šuniukui, norint susigrąžinti mylimąją, kuri ne vieną kartą yra tave pažeminusi? O po to dar žemintis pačiam? NESULAUKSI!!! Tai jau žemiau už mano garbę ir orumą. Aš stiprus ir viską susitvarkysiu pats. Man regis, kad tai geriausias būdas pamiršti savo buvusiąją.
 2. Pasižiūrėk į savo ateitį kitu rakursu. Tu laisvas. Tu gali pradėti rašyti savo metraštį nuo naujo, balto lapo. Na, argi ne puiku? Jūs gi savo likimo kalvis, o ne kas kitas.
 3. Vaistai nuo meilės – nauja meilė. Be komentarų…
 4. Draugai, naujos pramogos, hobis, kelionės… Tegul jūsų gyvenimas prisipildo naujais, ryškiais įspūdžiais, naujomis teigiamomis emocijomis, tarp kurių nebus vietos seniems slogiems prisiminimams.
 5. Pamiršti merginą bus labai sunku, jei kažkas pastoviai vis primins apie ją. Sutinkate? Todėl čia reikia surasti radikalų, griežtą, bet vienintelį šiuo atveju, sprendimą. Į didelį, juodą maišą, surinkite viską, kas sieja su ta, buvusia (netgi jos plaukus nuo pagalvės); segtukus, fotonuotraukas (tai svarbiausia), užsilikusį lūpdažį ar blakstienų teptuką… absoliučiai viską ir išmeskite giliai į šiukšlyną. Griežta, nemalonu, skaudu, bet reikia. Patikėkite manimi – būtinai reikia.
 1. Jūs vyras, tikras vyras! Ir nieks negali jūsų priversti prieš kažką žemintis; o ypač – prieš patį save.
 2. Sako; „paleisk. Jeigu tavo – sugrįš, o jeigu nesugrįš – tai niekada tavo ir nebuvo“. Asmeniškai aš, nesu šio teiginio šalininkė. Aš skaitau, kad du kartus į tą pačią upę bristi nevertėtų. Ir tam yra masė pavyzdžių; manau, jūsų draugų tarpe – taip pat nemažai. Mano pozicija: „nei skambučių, nei laiškų, nei jokios kitos informacijos apie ją“. Jei išėjai – atgal kelio nėra.
 3. Įtraukite save į kokią nors nepavojingą avantiūrą. Tebūnie tai naujas verslas ar kelionė į Afriką, nesvarbu. Adrenalinas užgožę jūsų koncentravimąsi į buvusias meilės peripetijas, padės užmiršti mylimąją.
  Natūralu, kad yra ir kitokių būdų, padedančių užsimiršti; juk tai pasaulinio mąsto jaunų žmonių, ir ne tik, problemos. O kaip žinia, kiek žmonių, tiek nuomonių. Beje, būčiau labai dėkinga, jeigu kam nors pavyko ir kitokiais būdais nugalėti tokią nejaukią savijautą – pamiršti buvusį mylimą žmogų.
  Svarbiausia, reikia nepamiršti, kad jūs – VYRAS, o ne mazgotė ir neleisite niekam į save valytis kojų, net ir mylimai merginai. Išėjo? Na ir, laimingo kelio. Jūs vertas kitos, geresnės, kuri, gal būt, jau išėjo iš namų, pasitikti savo likimo.

Būkite laimingi ir mylimi!!!