Kaip vaikinui atsikratyti spuogų

Su tokia problema kaip spuogai yra pažįstami ne tik moterys, bet ir vyrai. Pirmą kartą jie pasirodo paauglystėje, ir jeigu laiku nesužinoti, kaip vaikinui atsikratyti spuogų, odos būklė gali tik pablogėti.

Laimei, atsikratyti spuogų vyrui nesukels daug sunkumų: pakanka tik laiku valyti veidą ir gyventi sveiką gyvenimo būdą.

Tačiau ne visada, šie metodai yra veiksmingi.

Priežastys

 

Spuogų atsiradimo priežastys slepiasi ne tik neteisingoje mityboje ir odos higienos trūkume. Dažnai atsikratyti spuogų vyrams trukdo hormonai. Paprastai hormonų antplūdis atsiranda paauglystėje: būtent tada vaikinai susiduria su paauglių spuogų atsiradimu. Bet sulaukus vyresnio amžiaus vyrams gali iškilti hormoniniai sutrikimai. Kitos spuogų atsiradimo vyrams priežastys:

  • Stresas, nemiga, ir kenksmingos darbo sąlygos;
  • Nesaikingas nesveiko maisto vartojimas (riebaus, saldaus ir sūraus);
  • Anabolinių steroidų vartojimas;
  • Odos sudirgimas po skutimosi.

Daugelis bando išspręsti šią problemą spaudžiant spuogus. Tačiau šis metodas vargu ar padės vaikinui atsikratyti spuogų: greičiausiai priešingai, tai sukels odos sužalojimą ir infekciją.

Kaip vaikinui atsikratyti spuogų

Kaip atsikratyti

Ironiška, tačiau dauguma vyrų neskiria pakankamai dėmesio savo pačių odos priežiūrai, laikydami tai grynai moterišku užsiėmimu. Bet mažai tikėtina, kad merginoms patiks vaikinas su spuogais, riebiu blizgesiu ir juodais taškeliais ant veido. Iš tiesų, norint vaikinui atsikratyti spuogų, visai nebūtina gaišti daug laiko. Čia yra paprastų procedūrų sąrašas, kuris gali padėti Jums greitai įveikti spuogus:

  • Kasdieninis valymas. Ryte ir vakare nuplaukite veidą prausimosi geliu nuo spuogų, patepkite problemines sritis losjonu. Veikliosios medžiagos esančios jų sudėtyje suminkština ir greitai pašalina nešvarumus iš porų;
  • Per karščius, nebūnant namuose ir neturint prieigos prie vandentiekio vandens, naudokite drėgnas servetėles, kad pašalinti purvą ir riebalus nuo veido;
  • Aktyviai sportuokite. Reguliarios treniruotės padeda sureguliuoti hormoninį vyro foną;
  • Reguliariai plaukite veidą su obuolių actu arba citrinos sultimis, praskiestais dideliu kiekiu šalto vandens (1 šaukštas už 1 litrui skysčio);
  • 1 kartą per savaitę, išvalyti odą šveitikliu. Smulkios abrazyvinės dalelės švelniai pašalina negyvas odos ląsteles ir giliai valo nešvarumus iš porų.

Jeigu po mėnesio aukščiau išvardintos procedūros neduoda jokių rezultatų, turėtumėte pasikonsultuoti su kvalifikuotu dermatologu.

Kaip vaikinui užmaskuoti spuogus ant veido Darant veido kaukes ar naudojant