Kaip užkariauti merginą, jei ji turi vaikiną

Šiuolaikinė demografinė situacija tokia, kad vyrai gali sau leisti išsirinkti damą. Tačiau iškyla ir tokios situacijos, kai patiko mergina; o ji jau užimta. Tokiu atveju, pasirinkimo teisė suteikiama merginai. O jums reikia jos ir tik jos, ir jokios kitos. Ką daryti? Pradžiai – sėskite ir ramiai pamąstykite, be ypatingų emocijų; ar ant tiek ji jums reikalinga, kad paaukoti daugybę laiko, jėgų, neretai – pinigų… Jeigu po to vis dėl to ji, ji, ir tik ji – imamės veiksmų.

 1. Su mergina reikia suartėti, bet šiuo atveju, ne seksualine prasme. Smulkiau išsiaiškinti jos interesų sferą, pavaikščioti tomis vietomis, kur vaikšto ji. Išsiaiškinus, kas ją domina, radėti domėtis ir tau, kad, kada nors, užkalbinus patinkančią merginą, galėtum pabendrauti su ja, jos mėgiama tema.

 2. Tapti jai draugu, su kuriuo būtų įdomu pakalbėti apie viską – merginoms svarbu, kad jas suprastų rimtai.

 3. Išmokti daugiau klausytis, mažiau kalbėt. Merginoms svarbu: būti išklausytai, suprastai ir būti palaikomai.

 4. Būti visada jai pasiekiamu, kad kiekvienu momentu suskubti į pagalbą, jei tokios prireiktų. O jos prireiks – juk visos poros, kartais, susipyksta, ir jai bus įdomu sužinoti nuomonę ne draugių, o kito vyro ar vaikino, konflikto atžvilgiu.

 5. Išsiaiškinti savo favorito stipriąsias ir silpnąsias savybes. Čia labiau remtis reiktų merginos nuomone, o ne asmeniškai savo. Sava nuomone pasiremti gali tekti vėliau.

 1. Susidarykite savo favorito privalumų ir trūkumų sąrašą. Užsirašykite ant popieriaus lapo ir mokykitės kasdien. Jums reikia pasistengti įgyti tokius privalumus, kuriuos jame vertina mergina. Ir, savaime aišku, atsikratyti tų trūkumų, kuriuos turi jos vaikinas. Pavyzdžiui, jai patinka, kai ją pasitinka po darbo ar studijų. Ką gi – mes tai galime. Jai nepatinka, kai jis staigiai pasišalina, skambinant jos draugams ar draugėms telefonu – reiškia, jūs taip elgtis negalite.
Kaip užkariauti merginą, jei ji turi vaikiną

Kaip užkariauti merginą, jei ji turi vaikiną

 1. Taip, po truputėlį, ji matys tavyje idealų draugą ir vyrą.

 2. Toliau – reiks tam tikram laikui pradingti. Išvažiuoti kur nors ar bent sudaryti tokią iliuziją. Likusi be jūsų, mergina supras, kiek nemažai vietos jos gyvenime užimate jūs ir ant kiek tai svarbu. Mergina atvirai šito gali nepasakyti, bet šią pamoką išmoks pati sau.

 3. Pasirodžius vėl, pasidomėkite, kaip jai sekėsi, aptarkite problemas, jeigu jos buvo iškilę. Jei ji buvo susipykusi su savo vaikinu, panagrinėkite tai kartu su ja. Tik, žinoma, jokiu būdu neteisinkite vaikino, nors jis ir teisus jums pasirodė.

 4. Dabar tenka laukti tokio jų barnio, kad mergina apsiašarotų. Tokiu momentu merginos labai jausmingos.

 5. Raminant ją, apkabinkite, paglostykite jai plaukus, nuvalykite ašaras, pabučiuokite į skruostuką, o po to, tarsi netyčia – į lūpas. Reiktų pašnibždėti į ausytę: „Tai kvailys. Jei aš turėčiau tokią merginą – aš ją ant rankų nešiočiau“.

 6. Galite skaityti – tikslas pasiektas. Gal būt, mergina ir ne iš karto išsiskirs su vaikinu, bet tai įvyks gana greit. Ir išeis ji ne į nežinią, o būtinai pas jus.