Patikimiausias būdas, kaip atsiprašyti merginos

Argumentai pasiduoda sunkiai, bet atsiprašyti kažkaip reikia. Nusprendėme sudaryti detalų sąrašą iš veksmingų patarimų, padėsiančių užglūdinti kaltę prieš merginą. Veik!
Atsiprašymai visada turi būti savalaikiai, kitaip – galite netekti šansų atstatyti gerus santykius. Mūsų sąrašas prasideda nuo paprastų dalykų ir baigiasi veiksmingiausiais būdais.

11. Pasakykite, kad jūs labai gailitės dėl savo poelgio

Gal tai kažkuo paprastu rodėsi, bet viskas prasideda nuo mažo. Jei įžeidėte savo merginą, leiskite jai suprasti, kad jūs dėl to gailitės. Pasakykite kelis suprantamus ir nuoširdžius žodžius, kurie pastūmėtų ją link kažkokio paminkštėjimo:

„Atleisk, buvau neteisus“;
„Gailiuosi, kad buvau toks bejausmis“;
„Aš noriu ištaisyti tai, ką pridirbau. Kaip aš galiu išpirkti savo kaltę?“;
„Aš ne idealas, bet stengiuos kaip galėdamas. Prašau, atleisk man“;
„Tu gali neatleisti man už tai, ką padariau, bet aš noriu, kad žinotum, kaip man dėl to gaila ir noriu, kad viskas būtų kaip anksčiau“.

Žodžiai nepadeda? Tada pereiname prie sekančio punkto, nepamirštant buvusiojo.

10. Parašykite mielą laiškelį ant gražaus popieriaus

Šis klasikinis metodas niekad nepasens. Suraskite kokį nors neįprastą, gražų popieriaus lapelį ir ranka parašykite nuoširdžius atgailaujančius žodžius. Svarbiausia šiuo atveju bus tai, jei parašyti žodžiai nebus ištrauka iš kokio nors dramatinio kūrinio, o sukurti paties, nuo ši širdies, kuri kenčia nuo savigraužos. Ir, prie to, raštas turi būti įskaitomas ir be gramatinių klaidų. Palikite šitą laiškelį vietoje, kurioje mergina tikrai jį pastabės; o tada reikalai pajudės iš mirties taško.

Susipykote? Kaip geriausiai atsiprašyti

Susipykote? Kaip geriausiai atsiprašyti

9. Pasidarykite savo blogų darbelių sąrašą

Vietojeilgų ir išsamių teksto paragrafų, galima susidaryti nedidelį svarbiausių jūsų atsiprašymo tezių sąrašą. Pirmasis sąrašas vadinsis: „blogi darbai, kuriuos prisidirbau“, antrasis – „dalykai, kuriuos padariau, tai reiks ištaisyti“ ir trečiasis – „pagrindinės priežastys mylėti tave, kurios neleidžia man viską paleisti pasroviui“.

8. Panaudokite žodžius iš vaikiškos knygos

Šis variantas tiks tiems, kurių širdyje negyvena Šekspyras, kuris ranka parašytų meilės sonetų. Labai dažnai vaikiškoje literatūroje sutinkami paprasti ir geri žodžiai, galintys pilnai praskaidrinti didžiąją dalį nusėdusios širdyje nuoskaudos. Parašyk juos ant nedidelio gražaus lapelio. Pavyzdžiui, tai gali būti citata: „Jei kada nors išauš diena, kai mes negalėsime būti kartu, išsaugok mane savo širdyje ir aš būsiu ten amžiams“.
Panaudokite šiuos žodžius ir jums gausis prižadinti merginai švelnius jausmus.

7. Palikite žinutę ant butelio

Paimkite šampūną ar jūsų merginos dušo gelį ir priklijuokite prie butelio raštelį su gražiais žodžiais. Kai ji nueis į dušą, paliktas jūsų raštelis sušildys ją labiau, nei karštas vanduo.

Atsiprašymas: kaip tai padaryti nuoširdžiai

Atsiprašymas: kaip tai padaryti nuoširdžiai

6. Padainuokite jai jos mylimą dainą apie meilę

Variantas, mokantiems išeiti iš sudėtingų situacijų, muzikos pagalba. Sudainuokite mylimiausią romantišką dainą ir ji suminkštins jūsų merginos širdį.

5. Organizuokite romantinę vakarienę

Kaip atsiprašymą, galite paruošti merginai romantinę vakarienę. Pasistenkite pagaminti tai, ką ji mėgsta labiausiai ir tai bus žingsnis suartėjimui. Jei iš jūsų ne koks kulinaras, užsakykite vakarienę iš jūsų mėgstamiausio restorano, o į paketą įdėkite atsiprašymo raštelį, kuris buvo siūlomas aukščiau. Turėtų suveikti.

4. Sutvarkykite namus

Jei kartu gyvenate, kruopščiai sutvarkykite butą, kol merginos nėra namie. Ir netgi tuos kampelius, kurių niekada anksčiau netvarkėte. Baigęs tvarkyti, parašykite raštelį: „Atleisk man ir leisk sutvarkyti mūsų santykius“.

Kaip tinkamai atsiprašyti

Kaip tinkamai atsiprašyti

3. Pritvirtinkite raštelį prie naminio augintinio

Jei turite šunį, pritaisykite prie antkaklio atsiprašymo raštelį. Jis tikrai jį pristatys jūsų merginai. Vietoje to, jei šuo jūsų nelabai klauso, galima padaryti augintinio nuotrauką. Toks metodas tiks ir su kate, papūgomis ir kitais apmokytais gyvūnėliais.

2. Viešas atsiprašymas socialiniame tinkle

Galimai, ne visiems toks metodas tiks, bet jei esate tikras, kad tik jūsų mergina atsilieps į maldas dėl atleidimo, būtinai tuo pasinaudokite. Pasinaudokite viskuo, kas tik ateina į galvą – tai gali būti nuotrauka, kai jūs stovite ant kelių su plakatu – „Atleisk man“, ar vaizdo įrašas su jūsų gražiausių bendrų nuotraukų albumu. Spręsti jums.

1. Paprašykite jos ar savo draugų pagalbos

Žinoma, jūs neturite versti draugų atsiprašinėti už jus – jokiu būdu – ne. Tiesiog, draugai gali kažką patarti iš savo ar savo draugų patyrimo. Pavyzdžiui, jūs galite paprašyti jūsų merginos kolegės ar draugės, nueiti kartu su ja į parką, kur jūs lauksite sudidžiule puokšte rožių.

Kaip atsiprašyti, kad jums atleistų

Kaip atsiprašyti, kad jums atleistų