Kaip teisingai nurengti merginą

Suprantama, tu moki nurengti merginą. Bet ne faktas, kad tu darai tai teisingai.
Jei kartais tu šiam vakarui turi napoleoniškus intymius planus, neapsigėdink – sužinok, kaip teisingai nurengti merginą.
Apšvietimas
Kam stipri šviesa? Čia juk ne gydytojo kabinetas. Palik sieninį šviestuvą ar toršerą. Reikalas vyksta dieną? Pasinaudok storomis užuolaidomis ar žaliuzėmis, sudaryk prietemą.

Kaip nurengti merginą?

nurengti merginą

Kaip teisingai nurengti merginą


Rūbai
Holivudo filmuose, herojai taip aistringai nuplėšia viens nuo kito rūbus ir taip pat aistringai susilieja viens su kitu… Tai čia filmas, čia Holivudas, o realybėje, visai kitaip – rūbai neplėšomi. O jei ir, pagautas aistros, suplėšysi brangiai kainuojančią suknelę, abejoju, ar po to mergina norės su tavimi pasimylėti.
Baltiniai
Nurengei nuo merginos visus megztinius, džemperius, palaidines, marškinėlius, sijonus ar kelnes… ir pamatei, kad ji likusi tik su kelnaitėmis ir liemenėle? Sveikinu – tu beveik prie trokštamo tikslo. Tiesa, šių paskutinių atributų nuplėšti neskubėk. Gali būti, kad mergina juos specialiai pirko ytam, kad tu, alkanas, galėtum pasigrožėti ja? Mūsų patarimas tau: pakentėk, pasigrožėk ja (galima ir švelniais žodeliais). Žodžiu, daryk taip, kad ji suprastų, jog tau likęs jos garderobas – ne šiaip sau, skuduriukai.
Kojinės
Visada yra didelė rizika, kad jos kelnaitės, kurias tu smauki žemyn, ims ir užstrigs už jos nenuimtų kojinių, ties čiurnomis. Tu pamiršti apie šią, iš pirmo žvilgsnio, smulkmeną, o po to, abu išraudę ir susinepatoginę, bandote laisvinti jos kojas. Šiai rizikai skirk ypatingą dėmesį. Ir beje, kai atlieki šias malonias apnuoginimo procedūras, žiūrėk merginai į akis.
Liemenėlė
Jei 15 sekundžių bėgyje, liemenėlė neatsisega (o tai būna ne retai), leisk jai nugalėti tave. Pasakyk švelniai, kad dreba iš susijaudinimo rankos, ir mergina tau padės – ji nusisegs liemenėlę pati. Kitokiu atveju, rizikuoji papildyti jos kavalierių sąrašą, su etikete „jis taip ir nesugebėjo iki ryto atsegti man liemenėlės, dėl ko nuvargęs, atsijungė“.