Kaip susipažinti su mergina vaikinui gatvėje

Kiekvienas vaikinas ir vyras nori santykių su mergina. Tačiau yra tam tikrų problemų, kurios visa tai nutraukia, tai nežinojimas, kaip susipažinti su mergina gatvėje. Taigi paskirkime šį straipsnį šios svarbios problemos sprendimui.

Būdai kaip susipažinti su mergina gatvėje

Prieš pradedant tiesioginę pažintį su mergina, būtina atlikti parengiamąjį darbą su savimi. Tai yra, būtina atsakyti sau į šiuos klausimus:

  • Kodėl Jūs norite susipažinti su mergina?
  • Su kokia mergina norite susipažinti?
  • Kam Jums reikia merginos?
  • Kas pasikeis Jūsų gyvenime atsiradus merginai?

Po to kai Jūs atsakysite į šiuos klausimus, pas Jus turėtų atsirasti motyvacija veikti. Prašome nepraleiskite šio punkto, nes tai yra labai svarbus momentas klausime, kaip susipažinti su mergina gatvėje.
Jeigu Jūs  atsakėte į šiuos klausimus, tada Jūs tiksliai žinote, ko norite. Kitas žingsnis yra tiesioginis susipažinimas su mergina.

Kaip susipažinti su mergina

Kur susipažinti su mergina

Kaip pakabinti merginą gatvėje

Kaip teisingai nurengti merginą Jei tu šiam vakarui turi ntymius planus…

Kaip susipažinti su mergina gatvėje

Būdų, kaip susipažinti su mergina gatvėje daug, pažvelkime į keletą iš jų:

  1. Ar galima susipažinti?

Šis metodas veikia visiškai visur ir su visomis merginomis. Norint jį panaudoti, tiesiog prieikite prie patikusios merginos, pasisveikinkite ir pasiūlykite susipažinti. Papasakokite jai, kad ji Jums labai patiko ir Jūs norite susipažinti su ja artimiau. Užduokite jai klausimų, kad pažintumėte ją geriau, o taip pat nepamirškite jai papasakoti apie save. Pokalbio pabaigoje paprašykite jos telefono numerio.

  1. Konsultacija

Yra dar labai paprastas būdas, su  kurio pagalba galima susipažinti su mergina gatvėje. Jis veikia labai paprastai, prieikite prie bet kurios merginos ir paprašykite pagalbos išspręsti Jūsų problemą. Jeigu nenorite pasirodyti merginos akyse, vaikinu, turinčiu problemų, tai tiesiog galite paklausti, kaip patekti į kurią nors vietą. Po to, kai mergina atsakys, sklandžiai pereikite prie pažinties ir nepamirškite pabaigoje paprašyti telefono numerio.

  1. Originalus juokelis

Norint susipažinti su mergina gatvėje, galima pabandyti būdą panaudojant originalų juokelį. Sugalvokite kokią nors juokinga situaciją ir suvaidinkite ją prieš merginą. Pavyzdžiui, galima apsimesti stebukladariu, kuris išsitraukia iš kišenės gėlių, arba galima pajuokauti pasakius frazę “Nusišypsok jeigu nori su manimi pasimylėti “. Svarbiausia pokštas turi būti juokingas. Po to kai pajuokausite, paprašykite pas merginą telefono numerio ir greitai pasišalinkite.

Video. Kur geriausia susipažinti su mergina?

 susipažinti su mergina

Kaip lengvai susipažinti su mergina

Gražūs komplimentai mylimai merginai Visi kalba gražius žodžius per…

Šių būdų pakanka tam, kad išspręsti klausimą kaip susipažinti su mergina gatvėje. Problema gali būti kita, tai neryžtingumas arba vidinės baimės. Tačiau atminkite, kad dauguma žmonių, nepriklausomai nuo lyties, teigiamai nusistatę vieni prieš kitus. Ką tai reiškia? Tai, kad jeigu Jūs panorėsite susipažinti su mergina, ji supras tai ir padės Jums atlikti “sudėtingą procedūrą”.