Keli būdai pakabinti merginą gatvėje

Taip jau surėdyta, kad daugelis merginų įjungia aukščiausią gynybinę funkciją, kai su jomis bandoma susipažinti tiesiog, gatvėje. Ir pramušti šiuos šarvus, ypatingai sudėtinga; tačiau nieko nėra nepasiekiamo.

Keli realiai veikiantys (ir nelabai) būdai, padėsiantys pramušti kelius, vedančius į merginos širdį, susipažįstant gatvėje

1. Standartinis klausimas

Daugelio pasirinkimas. Paprastas neįkyrus klausimas, leisiantis užmegzti pirmą kontaktą su mergina. Šio būdo problema tame, kad sulaukus atsakymo, labai sudėtinga pereiti į kitą, „naują pažinties lygį“. Bet, jeigu nieko geriau nesugalvojote, kodėl gi nepabandžius?

Kaip susipažinti su mergina

2. Keistas poelgis

Ši metodika tiks ne visiems. Kaip taisyklė, panašų ėjimą naudoja kino filmų scenaristai. Pagrindinis heojus krenta į balą, vaikšto gatve ant rankų, galva sudaužo vitriną, o po to droviai susipažįsta su mergina. Taigi, jei tu drąsus, vikrus ir sumanus, kodėl gi nepabandžius nustebinti merginos?

3. Paprašyti pagalbos

Metodas ginčytinas, bet turi teisę į sėkmę. Neįkyrus prašymas padėti surasti iškritusį akinių stikliuką, mylimą pabėgusį kačiuką ar iškritusį loterijos bilietą, gali peraugti į romantinį pasimatymą.
Kaip susipažinti su mergina

4. Komplimentas

Visos moterys mėgsta komplimentus. Pabandykite prieiti prie patikusios merginos ir entuziastingai pagirkite jos nuostabias akis, gražią rankinę ar skrybelaitę. Ne faktas, kad pavyks, bet pabandyti tikrai verta.

5. Pasisveikinimas

Manoma, kad šis – efektyviausias būdas susipažinti gatvėje. Geranoriška šypsena, pasitikėjimas savimi – pagrindinis  jūsų ginklas. Prieikite prie merginos ir paprastai, geranoriškai, pasisveikinkite. Žodis po žodžio ir žiūrėk – einate jau kartu.