Kaip pelnyti moterų palankumą?

Kokie vaikinai patinka moterims
Kodėl merginoms patinka vaikinai
Kokie vyrai traukia moteris
Kodėl aš nepatinku merginoms
Kaip patikti merginai
Kokie vaikinai merginoms patinka

Norėtumėte, kad pas jus būtų daug moterų? Esu tikras, jei jūs jaunas, jūs norite sužinoti, kaip tai daroma. Tikiuosi, kad šis straipsnis padės jums užkariauti daugelio moterų širdis ir pagerins jūsų gyvenimą.

 1. Būkite švarus ir tvarkingas. Nepamirškite naudotis dušu, dezodorantais, susišukuoti, valyti dantis… Geri kvepalai taip pat nepakenktų. Moterims patinka tvarkingi vaikinai.

 2. Visada vilkėkite tik švariais rūbais. Niekada nenešiokite purvinų, nuvalkiotų, apiplyšusių ar blogai kvepiančių daiktų. Rūbai turi derėti vienas prie kito ir neišsiskirti iš bendrojo stiliaus. Moterys labai pastabios tokiems trūkumams, ir jūsų šansai pasimatymui, bus lygūs nuliui.

 3. Būkite galantišku. Atidarykite merginoms duris, praleiskite jas į priekį. Esant kartu, už viską sumokate jūs, jeigu mergina nestato kitokių sąlygų. Būkite geras ir garbingas. Moterys nemėgsta grubumų, todėl būkite švelnus ir mandagus. Moterys dievina galantiškumą.

Kaip pelnyti moterų palankumą?

Kaip pelnyti moterų palankumą?

Kaip pelnyti moterų palankumą?

 1. Sakykite jai daug komplimentų, bet neperlenkite lazdos. Pasakykite, kad jums patinka jos plaukai ir kad jums patinka tai, ką ji daro. Tai padės jums užmegzti pokalbį.

 2. Skirkite jai dėmesį. Jei jūs apie kažką kalbate – daugiau klausykitės jos ir mažiau pasakokite apie save ir savo darbus.

 3. Būkite suaugesni. Įvairūs išsikraipymai, patyčios kitų atžvilgiu ir panašiai, juokinga gali pasirodyti tik pačioj pradžioj; tačiau vėliau merginos to netoleruoja. Yra būdų pasireikšti iš gerosios pusės ir kitaip.

 4. Jei norite eiti į pasimatymus, kvieskite merginas. Iš pradžių suplanuokite, kuo užsiimsite, po to suraskite merginą, kurią norėtumėte pasikviesti ir pagaliau – pasakykite jai: „Gal norėtumei su manimi nueiti į kino filmą?“

  Kaip suprasti, kad mergina meluoja?
  Niekam nesinori būti apgautam, ypač, jei tai ne
  vieną kartą. Po to, kai apgavystė išaiškėja…

  Kaip patikti merginai
  Merginos, ganėtinai mįslingi sutvėrimai.
  Vienoms patinka raumeningi vaikinai …

  Ką padovanoti merginai
  Arteja stebuklinga šventė,
  kurios metu, mylimai merginai