10 patarimų. Kaip patikti merginai

Merginos, ganėtinai mįslingi sutvėrimai. Vienoms patinka raumeningi vaikinai, kitoms liekni, su kuprota nosimi, trečioms tyleniai, dar kitoms – linksmuoliai ir taip toliau. Žinoma, visada reikia išsiaiškinti vietoje, bet, vis tik, yra keletas bendrų taisyklių, kurių laikantis, jūs rizikuojate patikti geriau, negu planavote.
Visų pirma – atminkite. Visų šių taisyklių, reikia laikytis nuolat; negalima vieną dieną būti atsakingu ir rūpestingu, o jau rytoj padauža ir nevėkšla. Pastovumas – jūsų pagrindinis arkliukas.

1. Pasitikėjimas savimi

Šalia tokio vyro moteris jaučiasi komfortabiliai, ji gali leisti sau atsipalaiduoti. Svarbiausia – nesupainioti pasitikėjimą savimi, su chamiškumu ir įžūlumu. Būkite ryžtingi, bet ne grubūs. Bendraujant su mergina, žiūrėkite į ją, o ne po kojomis ar į praeinančias kitas gražuoles. Pasistenkite neraudonuoti ir nebambėti po nosimi. Kalbėkite ramiai. Norėdami patikti merginai – darykite taip.

2. Humoro jausmas

Tai vienas iš reikalingiausių vyrui bruožų; ne tik bendraujant su moterimis, bet ir aplamai, gyvenime. Merginos nori likti ten, kur smagu ir linksma. O jei dar prisiminti, kad moterys myli ausimis, tai suprasite: tas kas sugeba pralinksminti merginą, iš karto užsitarnauja 55 proc. jos simpatijų.

3. Geros manieros

Taip, tai ir yra tas pats, kas gerai pamirštas senas reiškinys. Mūsų laikais, geromis manieromis, galima pavadinti nebuvimas manierų blogų. Tai nesudėtinga. Ne čepsėkite, nepermuškite kalbančios merginos. Išlipant iš troleibuso, paduokite ranką. Žinoma, yra merginų ir tokių, kurioms patinka besispjaudantys po kojomis ir besikeikiantys. Bet ar jums tokia reikalinga? Gerbkite save ir savo išrinktąją.

4. Atsakomybė

„Vyras pasakė – vyras padarė“. Tai ir būk vyru. Pažadėjai – ištesėk. Net jei ir esi šaukiamas draugų ar prasidėjo futbolo rungtynės. Mergina tada supras, kad jumis galima pasitikėti ir jūsų žodis – tvirtas. Jeigu jūs atsakingas, jūs žinosite, kaip patikti merginai.

5. Vyriškumas

Nori mergina to, ar nenori, bet gamta jau taip sutvėrė, kad kiekvieną vaikiną ji tyrinėja kaip būsimą vyrą, jos vaikų tėvą – tinka – netinka… Rūpestis dėl palikuonių, atsakomybė už save ir savo artimuosius – būtinas bruožas jos pasirinkime. Ir skrajojanti frazė: „Už jo, kaip už mūro sienos“, niekada nepraranda aktualumo.

Kaip patikti merginai

Kaip patikti merginai

6. Tvarkingumas

Na, ką čia bepridursi? Nuo jūsų trenkia prakaitu, purvini jūsų batai, neplauti, susiriebalavę plaukai – kam jūs toks galite patikti? Čia kalba neina apie klasikinius kostiumus ir kaklaraiščius. Elementarus tvarkingumas, švarumas – viena iš pagrindinių jūsų užduočių, jei norite patikti merginai.

7. Neįprastumas

„Žvaigždutė“ turi būti ne tik merginoje. Jūs irgi kažkuo turite išsiskirti iš bendros masės. Kažkoks teigiamas bruožas; tai – ko nėra pas kitus. Prisiminkite: gal jūs puikiai šokate ar gerai apsiskaitęs, išprusęs. O gal jūsų rankdarbiai tapo parodos laureatais?

8. Dosnumas

Nemaišykite su išlaidumu. Visiškai nebūtina vykdyti visų brangių merginos kaprizų; bet šykštumas dar nieko nepuošė. Tiesiog, periodiškai padarykite jai nedideles, bet mielas dovanėles.

9. Malonus pašnekovas

Yra žmonių, su kuriais, tiesiog malonu pabendrauti. Jie žino po truputį apie viską ir gerai vieną – dvi temas. Bendraujant su tokiais, nebūna kvailų pauzių ar negrabaus tylėjimo. Jei susitinkate su mergina pirmą kartą, pasistenkite sužinoti apie jos interesus ir įsigilinkite į jos pasaulį. Suprantama, jei tai ne griežtai moteriški klausimai, kaip depiliacijos, moteriški madų žurnalai ir pan. Tai kažkaip būtų nevyriška.

10. Patikti jos draugėms

Kad patikti merginai, labai pageidautina būtų patikti žmonėms, aplamai. Jei jūs malonus pašnekovas, „kompanijos siela“, tai jūs turite visus šansus patikti savo merginai. Taip, čia nėra taip paprasta. Bet tai niekis, palyginus su tuo, kaip patikti jos draugėms. Bet čia labai plona gija. Jos turi gerai atsiliepti jūsų adresu, bet ne iki tokio lygio, kad jūsų mergina imtų pavyduliauti. Būkite atsargūs.