Kaip nutraukti santykius: naudingi patarimai vaikinams

Visiems yra žinoma, kad skyrybos – labai nemalonus dalykas, kuris priveda prie dramatiškų gyvenimo posūkių. Iš kitos pusės žiūrint, jei jūs žinote, kaip tai teisingai padaryti, galite išsiskirti gražiai ir palikti „mūšio lauką“ be isterinių scenų.

Pasirinkite tinkamą vietą

Pabandykite išrinkti vietą, kur ji turėtų galimybę susitvarkyti su nemalonia informacija. Jei pasirinksite restoraną, tai bus tolygu „smūgiui žemiau juostos“, jos atžvilgiu; juk ji, manomai, gali pulti į ašaras, tuo pritraukdama aplinkinių dėmesį. Taip pat venkite vietos, kuri buvo jūsų pirmoji susipažinimo vieta. Tai paliks moteriai slogius prisiminimus.

Išrinkite tinkamą laiką

Kaip nutraukti santykius

Kaip nutraukti santykius

Šventės, jubiliejai, vakarėliai ir pobūviai, nėra geriausias laikas informuoti moterį apie tai, kad ji jūsų daugiau niekada nebematys. O ar gerai, jei, pavyzdžiui, Kalėdos, primins moteriai tą slogią informaciją ilgus metus.

Padaryk tai asmeniškai

Jūs galite išvengti nemalonios konfrontacijos ir paskelbti apie išsiskyrimą telefonu ar paštu. Pasisemkite vyriškumo ir praneškite jai apie tai pats ir žiūrint tiesiai į akis. Čia kalba eina apie padorumo ir pagarbos jai minimumą, kurį galite jai suteikti.

Būkite sąžiningu, bet jausmingu. Jei ji uždavinės klausimus, nemeluokite, atsakinėkite tiesiai. Vienaip ar kitaip, tiesą ji sužinos vėliau, bet po to jūs jai būsite dar labiau nekenčiamas dar ir dėl to, kad melavote. Ir iš kitos pusės – nereikia jai sakyti, kad lovoje ji nekompetentinga, „bejausmė lenta“, o naujoji – tiesiog uraganas.

Kaip vaikinui pamiršti merginą
Šiandien pakalbėsime apie temą, kuri radikaliai priešinga temai, apie kurią rašėme anksčiau: „kaip įsimylėti merginą“. Ši tema ganėtinai …
Kaip teisingai nurengti merginą
Suprantama, tu moki nurengti merginą. Bet ne faktas, kad tu darai tai teisingai. Jei kartais tu šiam vakarui turi napoleoniškus intymius planus, …
Kaip suprasti, kad mergina meluoja?
Niekam nesinori būti apgautam, ypač, jei tai ne vieną kartą. Po to, kai apgavystė išaiškėja, jautiesi, žmogus, idioto vietoje. Jei jums kyla įtarimų, …