Kaip nustebinti geriausią draugę

Žmonės labai dažnai išsako savo artimiesiems įvairius malonius žodžius, komplimentus; taip išreiškiama šių žmonių svarba jūsų gyvenime. Tačiau žodžiai ir lieka žodžiais; kartais jie ir praeina nejučiom arba jiems nepriduodama daug reikšmės. Kad jūsų antroji puselė tikrai pajustų jūsų meilę, kuri užpildo jūsų širdį, padarykite savo merginai siurprizą romantiniame stiliuje.
Tik poelgiai gali pademonstruoti jūsų rūpestį ir atverti širdį. Organizavęs nedidelį, bet neįprastą siurprizą merginai, jūs galite ją pradžiuginti ir duoti surasti apie savo jausmus jai.
Nežinote, kaip padaryti merginai siurprizą? Variantų yra daug, nuo dovanos parinkimo, iki kažkokių nuotykių, kurie nutinka jums abiems. Pastarasis veikia efektyviau. Dovanos – malonu, bet pernelyg banalu. Visai kitus jausmus mergina patirs, jei padarysite jai siurprizą, kuris liks jai atmintyje, kaip nuostabus sapnas, visam gyvenimui.

Kokius siurprizus daryti merginoms: 4 puikios idėjos

1. Staliukas dviem, ant stogo. Sprendžiant, kokį siurprizą padaryti žmonai, būtinai pagalvokite apie romantinį pasimatymą… ant stogo. Tik įsivaizduokite, kaip bus nustebinta jūsų mylimoji. Viliojantys miesto žibintai, saulėlydis ir, žinoma, šokis po žvaigždėtu dangumi – pagrindinės vakaro dedamosios.
Kad organizuoti tokį siurprizą merginai, reikia paruošti lengvą vakarienę, pasirūpinti muzika ir būtinai pasiimti su savimi pledą.

Siurprizas merginai

Siurprizas merginai

  1. Autobusas. Galvojant, kaip padaryti merginai siurprizą, galima duoti valią savo fantazijai ir nebijoti būti juokingu. Įsivaizduokite – jūsų mergina grįžta namo po sunkios darbo dienos, prie jos privažiuoja autobusas, atsidaro durys, išeinate jūs ir kviečiate ją užeiti į vidų. O ten – gausybė oro balionų, ant grindų rožių žiedlapiai ir puikiai apkrautas stalas. Galima pakviesti muzikantus, kurie papildys aplinką. Tokie siurprizai parodys merginai, kokie tyri ir rimti jūsų jausmai jai; o jai norėsis, kad tai tęstųsi visą amžinybę.
  2. Biblioteka. Tokia vieta skaitoma labai originali ir netikėta. Toks neįprastas siurprizas tiks studentei, sesijos metu, kai ji pavargsta ir pastoviai sėdi prie knygų. Jūs galite palydėti merginą į biblioteką, žadėdami padėti mokytis, o ten – puiki, romantiška vakarienė. Svarbiausia, darant tokį siurprizą, turite būti įsitikinęs, kad merginos neslegia jokie įsiskolinimai moksle ir jinai gali sau leisti, praleisti su jumis kelias atsipalaidavimo valandėles.
  1. Piknikas. Šiltu metų laiku galima pakviesti merginą į pasimatymą – pikniką. Tik kvietimą parinkite originalų. Tegul merginą gatvėje pasitinka žmogus, apsirengęs kiškiu, įteiki jai puokštę morkų, su puošniai parašytu kvietimu į pasimatymą. Arba prie jos darbo lauks karieta, kuri nuvež ją į susitikimo vietą. Toks neįtikėtinas siurprizas ja turės patikti.
    Dar šiek tiek apie siurprizus mylimajai
    Ruošiant siurprizus žmonai ar mylimai merginai, visų pirma, reikia žinoti jos interesus, pomėgius. Jūs galite patraukti su ja kur tik norite: į restoraną, kino filmą, klubą, pajodinėti… Svarbiausia, ką reikia turėti omeny – kad tai būtų malonu jai. Jei į restoraną, tai turi būti kažkokie malonūs prisiminimai, susiję su restoranu, jei į filmą, – tai turi vaidinti jos mėgstamiausi aktoriai, jei į kavinę – tai turi būti jos mėgstamiausi pyragaičiai ir panašiai.