Kaip merginai suteikti malonumą

Šiame straipsnyje bus žymiai daugiau patarimų; kokiais veiksmais, poelgiais, žodžiais ir kitomis smulkmenomis, mes tai galime padaryti.
Bet prieš tai, kai prieisime prie konkrečių patarimų, noriu pasakyti štai ką. Daugelio vyrų didžiausia klaida – kad jie nustoja būti meiliais, nebereiškia tiek komplimentų merginoms po to, kai jų širdis jau pavyksta užkariauti. Iki to, kasdien ar net kelis kartus į dieną, merginos klausėsi vyrų čiulbėjimo, o štai dabar – nutrūko. O tokie poelgiai padaro merginas ir moteris nusivylusiomis vyrais. Reikia moteris maloninti ne tik pradiniame periode, bet ir visą laiką, kol būni šalia. Kiekvienai merginai malonu, kada jai skiriamas ypatingas dėmesys ne tik per gimtadienį ar kovo aštuntąją, bet ir visą gyvenimą. Dabar prieisime prie konkrečių patarimų.


1. Kaip jau rašiau anksčiau; norite pamaloninti merginą, darykite tai reguliariai, o ne tik, kol vyksta piršlybos. Nieks nesako, kad reikia kasdien išradinėti dviračių ir tai daryti kasdien. Merginai bus maloni kiekviena smulkmena, svarbu, ji matytų ir jaustų, kad yra nepalikta be jūsų dėmesio ir kas kart vis kažkuo pamaloninate.

 1. Darykite savo moteriai komplimentus kasdien. Tai nieko nekainuoja ir neatima daug laiko. Kaip sakoma, geras žodis – ir katei malonus. Kiekvienai merginai bus malonu girdėti, kokia ji graži, kokia ji švelni, kokia ji maloni jums. Komplimentai pritraukia moterį arčiau jūsų. Tai kaip investicija, kuri sugrįžta jūsų adresu su kaupu.

 2. Teikite dovanas. Žinoma, kasdien dovanojant dovanas, galima silpnosios lyties atstoves greitai išlepinti, o jeigu brangias, tai ir subankrutuoti galima. Šiaip, kokią smulkmenėlę, gėlytę ar puokštę, nepakenks, žinoma ir dažniau.

  Kaip merginai suteikti malonumą

 3. Užsukite kartais pas savo merginą į darbą (jei tai leidžia sąlygos). Tiesiog šiaip sau, aplankyti, paklausti kaip sekasi ar kas neskriaudžia. Tai parodys jai, kad vis dar jai rūpite. Ir vėl gi – bus netikėtas, malonus siurprizas. Tik irgi – ne kasdien. Juk vakarais, po darbo, vis tiek susitinkate. O aplankius darbe, jūsų merginą apsups kolegės ir pradės girti: „koks mielas jaunuolis, kaip jis tave myli, kaip tau pasisekė, koks jis mielas vaikinas; tai ne tai, kaip maniškis ir pan.“

 4. Kartais galima padaryti siurprizą ir namuose. Mergina grįžta iš darbo, o čia… ideali tvarka, vazose puokštės, vakarienė garuoja. Jai nereiks plauti indų, valyti dulkių ir kitokių namų tvarkos darbų. Sukurkite romantinį vakarėlį be jokios progos. Mergina bus labai pamaloninta ir dar labiau priartės prie jūsų.

 5. Dažniau išeikite pasižmonėti. Nueikite su savo mergina į teatrą, kiną, restoraną, boulingą, ledo areną, baseiną; įjunkite vaizduotę. Arba tiesiog – išeikite apsivaikščioti po gražias jūsų apylinkių vietoves.

 6. Nueikite į vietą, kuri primintų jūsų santykius: pirmo bučinio, pirmojo pasimatymo… tai labai romantiška ir nebrangu. Ir būnant ten, jei jūs merginai pasakysite: „o prisimeni, kaip aš čia tave pirmą kart pabučiavau ir pasiūliau susitikinėti“. Nuo to merginai pasidarys tik geriau ir mieliau, vėl užplūs malonūs prisiminimai.

 7. Tarp kitko, kas liečia malonias emocijas ir įspūdžius. Jei norite merginai suteikti malonumą, sugalvokite kokį nors pasiįvairinimo variantą. Vien romantiniai pasivaikščiojimai – nusibosta, tampa neįdomūs. Suorganizuokite kažką ekstremalaus: šuolis parašiutu kartu su jumis, skrydis oro balionu, šuolis nuo tilto ir pan. Jei jūs būsite šalia – ekstremalios situacijos labai suartina jaunas poras. Na, ir emocinis užtaisas lieka ilgam.

 8. Būkite įvairiapusišku, reguliariai kažkuo nustebinkite merginą, įjunkite savo vaizduotę. Nebūkite pasyviu ir lengvai prognozuojamu. Kas kart reikia vis sugalvoti kažką naujo, ko dar nebuvo. Nesėdėkite pastoviai su ja namuose prie televizoriau (nors to irgi reikia), bet ne kiekvieną, mielą dieną.

 9. Įsiklausykite į savo merginą, kad suprastumėte, kas jai labiausiai patinka, ką ji labiausiai mėgsta, kas ją žavi ar stebina. Kiekviena jos pasakyta užuomina, dėl kokio nors pomėgio ar noro, turi būti įvykdyta, žinoma, jei tai leidžia biudžetas. Užsiminė mergina, kad gerai būtų pajodinėti ar pralėkti kartingu treke – prašom. Tik yra merginų, norinčių ir į kosmosą pakilti… būkite atsargūs.

Kaip suteikti savo merginai malonumą?

Tiesiog darykite kažką. Kiekviena mergina įvertins vien tik tai, kad ja rūpinatės. Svarbiausia, stengtis išvengti monotonijos, tą patį per tą patį. Negerai, jei diena iš dienos sėdėsite ir žiūrėsite televizorių ar klausysitės muzikos. Išeikite į žmones, susiburkite su draugais, kvieskite juos į svečius, patys nueikite. Lankykitės kine, teatruose, koncertuose, kitose žmonių susibūrimo vietose, festivaliuose, fiestose. Aktyviai ilsėkitės. Tai tikrai merginai suteiks malonumo.