Ko jūsų mergina nori iš jūsų, bet niekada nepaprašys

Jūsų mergina nori, kad jūs, žiūrėdami kino filmą kartu, atsainiai, prisiglaustumėt prie jos ir kad tas prisiglaudimas, būtų prielaida seksui.
Ji nori, kad jūs, švelniai prabrauktumėt pirštais jos pečius, plaukus, ranką. Jai norisi žinoti, kad jums patinka liestis prie jos, kad tai jau refleksas, kuris lyg ir šnabžda jums, kad švelnumas jai – natūralu. Prisiglaudimas – turi būti jūsų antrąja natūra, o ne tik priemonė, tikslui pasiekti.
Ji nori, kad jūs ją stebintumėt, bet ne kokiu nors gestu, nukopijuotu iš kino filmo. Jai nereikia, kad vaikinas uždegtų 100 žvakių, širdelės formos, šnabždėtų saldžius žodelius ar trauktų po balkonu serenadas.
Jai reikia kažko, kas būtų romantiška tik jums abiems ir suprantama. Nustebinkite ją kiaušiniene su lašinukais, sūriu su kava, šeštadienio rytą, po sunkios darbo savaitės.
Nustebinkite baru, kuriame gausu stalo žaidimų, kad prie degtinės ir Fantos jūs, pagaliau, galėtumėte išaiškinti jai, kas, iš tikrųjų, šioje monopolijoje geriausias.
Išrinkite geriausią jos filmą, net jeigu ji matė jį kelis kartus ir surenkite kino – naktį. Leiskite jai sužinoti, kad jums smulkmenos, ne vis tiek.
Jai norisi, kad sakytumėt, kad ją mylite, o ypač keistais, spontaniškais momentais, kai šito visiškai nelauki. Ji nori, kad jūsų žodžiai primintų jai bučinį į žanduką tamsumoje, kuris vos juntamas, bet toks buvo būtinas.
Ji nori, kad jūsų meilė būtų tęstina ir lengva, pagrįsta ne „dideliais momentais“, kuriais jūs sava sureikšminti. Žinoma, galima surengti ypatingus renginius; bet yra kažkas, tūkstantį kartų mieliau – išgirsti, kai tyliai sako „aš myliu tave“ tada, kai ji jaučiasi mažiausiai patrauklia: su kauke ar su pirties chalatu ir visiškai iš jūsų to nelaukia.

Jūsų mergina nori, kad jūs parodytumėt, kaip stipriai jūs ją ją mylite, savo draugų akivaizdoje.

Kaip bendrauti su mergina

Kaip bendrauti su mergina

Ji nori, kad jūs bučiuotumėt ją, juokautumėte su ja ir elgtumėtės kaip visada, jų akivaizdoje.
Ji nenori jaustis esanti našta, kurią tampo kartu su savimi ir kuri trukdo linksmintis kitiems. Ji girdi, kaip kiti vaikinai atsiliepia apie savo drauges, kai jų nėra šalia, kaip jie pasakoja, kad santykiai – yra jiems našta. Ir nors ji apie tai niekuomet nepaklaus, jai norisi žinoti, kad jūs apie ją galvojate kitaip.
Ji nori gauti nuo jūsų raštelį ir nustebti, kad jūs prisiminėte tai, ką jinai pamiršo ir išgirsti žodžius: „Aš tuo jau pasirūpinau“.

Nėra nieko geriau, kaip sužinoti, kad kažkas kitas rūpinasi tavo reikalais tiek, kad žinotų apie tai geriau nei jinai pati ir kurtų realius planus. Todėl, kad natūrali romantika, kuri šiais laikais miršta – tai romantika būti mąstančiu, rasti laiko ir pasielgti tinkamai.
Ji nenori, kad jūs prisimintumėt ją tik tada, kai ateina vakaras ir jums nesinori miegoti vienumoje. Ji nenori būti tuo žmogum, pas kurį jūs ateinate apsimesti, kad žiūrite filmą, o natūroje, norite kelias valandas pabūti jos glėbyje. Ji nori, kad jūs iš anksto planuotumėte pasimatymus ir paaukotumėt papildomą laiką, kad padaryti juos ypatingais.
Jai nereikalingi jūsų pinigai ar daiktai, kuriuos galima nupirkti. Jai reikalingas jūsų laikas, jūsų dėmesys.
Gyvenime, kai viskas vyksta labai greitai, jai reikalinga jūsų kantrybė.

Mano mergina nenori manęs bučiuoti
Kas gali būti nuostabiau, už romantišką pirmąjį pasimatymą su savo svajonių mergina, kuri sutiko su jumis susitikti romantiškoje aplinkoje – tikriausiai – nieko.

Kaip suprasti, kad mergina meluoja?
Niekam nesinori būti apgautam, ypač, jei tai ne vieną kartą. Po to, kai apgavystė išaiškėja, jautiesi, žmogus, idioto vietoje. Jei jums kyla įtarimų, kad jūsų mergina
www.vaikinui.lt/mergina-meluoja.html