Ką padovanoti merginai

Arteja stebuklinga šventė, kurios metu, mylimai merginai, būtina kažką malonaus padovanoti. Dovana padės išreikšti tikruosius jausmus ir pradžiugins merginą.

Klasikinis žanras – gražus papuošalas

Jūsų mergina turėtų palankiai įvertinti tokią dovaną. Be to, visai nebūtina permokėti už tokius papuošalus. Visada galima įteikti kuklius papuošalus, kaip auskariukai, grandinėlės, apyrankės, iš tauriųjų metalų. Tokia dovanėlė paliks merginai atminimą apie puikią šventę ir jaunuolį, padovanojusį jai kažką malonaus.

Sveikinančios dovanos

Viena iš mėgstamiausių merginų dovanų – foto sesija. Tokia dovana tikrai sužavės jūsų merginą. Ir tą foto sesiją geriausiai užsakyti dviem. Sesijos rezultatu taps stulbinančios atmintinės nuotraukos, kurios užims garbingą vietą jūsų bendrame fotoalbume. Norima dovana skaitoma ta, kuri pabrėžia moteriškumą. Tokios dovanos vaidmenį gali atlikti kosmetinis veido ir kūno odos rinkinys, kokybiška parfumerija ar plaukų priežiūros priemonės. Kiekviena iš minėtųjų dovanų nudžiugins merginą ir padės jai tapti dar gražesne.

Dovana draugei

Dovana draugei

Dirbinys, sukurtas savo rankomis, taip pat puiki dovana. Daugelis merginų svajoja, kad jų išrinktasis įteiktų dovaną, į kurį įdėjo savo jėgas, fantaziją, šilumą… ir dovanoja visa tai jai. Pavyzdžiui, galima nutapyti paveikslą ar padaryti fotoalbumą su jūsų bendromis nuotraukomis, kurios primins jūsų pirmą pažintį, bendrą vakarėlį, kelionę, kitas istorijas. Padarykite savo rankomis papuošaliuką nors ir iš biserio; patikėkite, jis bus brangesnis ir už brangiausią auksinį papuošalą.

Originalios dovanos pagal interesus

Padarykite savo išrinktajai netikėtą dovaną. Pavyzdžiui, galima padovanoti marškinėlius ar pagalvę, su judviejų nuotrauka. Pradžiuginkite ją puokšte, pagaminta iš saldainių, kuri būtų originalaus dizaino. Galite įteikti pūkuotą kačiuką ar meilų šuniuką. Nuo tokių siurprizų, daugelis merginų tiesiog ištirpsta.
Išrinkite savo merginai dovaną, remiantis jos interesais. Pavyzdžiui, jei ji mėgsta kulinariją, padovanokite jai egzotiškų arba kitokių retų receptų knygą, kurioje receptus siūlo garsiausi pasaulio virėjai. Merginai, kuri mėgsta fotografuoti, padovanokite pranašesnį fotoaparatą už tą, kurį ji turi. Jei mergina mėgsta auginti gėles, paieškokite kokio nors reto, žydinčio augalo, kuris, savo žiedais, visada primins jai, kas įteikė, ir ką palinkėjo. Kūrybingoms merginoms patiks įrankių ir medžiagų rinkinukai vienai ar kitai meno šakai. Analogiškas variantas su merginomis rankdarbių gerbėjoms, sportininkėmis… Mėgstančioms teatrą, koncertus, kino filmus – puikiausia dovana bus bilietai į minėtus renginius. Čia jau reikia „įjungti“ savo fantaziją, ir mergina bus sužavėta.