Išleistuvių kostiumas vaikinui. Parenkam avalynę ir aksesuarus

Vyriškus batelius reikia rinktis vienodai kruopščiai, kaip ir merginoms. Juk reiks vaikščioti, visą parą šokti ir paryčiais eiti į užmiestį, pasitikti saulės. Turėkite tai omenyje.

Vyriškus batelius

Visada trende, klasikiniai bateliai, tačiau, pagal šiuolaikinių kostiumų  stilių, tinka ir ultra madingi loferiai (klasikiniai batai, tik be raištelių).

Kaklaraištis – baigiamasi įvaizdžio elementas. Pagal spalvą, jis gali sutapti su kiekvieno įvaizdžio elemento spalva ar „fantazijos“, tvarkingai styrinčios iš švarko priekinės kišenėlės, spalva.

Kaklaraištis

Jei jūsų pasirinkimas smokingas ar frakas, atkreipkite dėmesį į peteliškes.

smokingas

Juodoji klasika nuostabi šiuolaikiniuose siluetuose. Siaurėjančios kelnės ir liemeningas švarkas, papildytas švelniai rožiniais marškiniais, sudarys reprezentabilų įvaizdį.

šokoladinis kostiumo atspalvis

Ultra madingas šokoladinis kostiumo atspalvis ir oranžiniai marškiniai, meta klasikiniams kostiumams iššūkį. Su tokiu įvaizdžiu,likti be dėmesio –  neįmanoma.

Balta spalva

Balta spalva dažniausiai barama dėl savo nepraktiškumo, bet kokie nuostabūs įvaizdžiai sudaromi, jai dalyvaujant. Balti marškiniai ir salotinio atspalvio diržas – uždarys stilingą reljefą.

Juodas kostiumas

Juodas kostiumas – trijulė ir balti marškiniai, vienas praktiškiausių garderobo elementų, įvairioms iškilmėms.

Dviejų šonų mėlynas švarkas, su baltomis kelnėmis, sukurs mįslingą laivo kapitono įvaizdį.

Asos