Išleistuvių kostiumas vaikinui. Kaip išsirinkti

 Išleistuvių kostiumas vaikinui

Ir taip, jei būsimojo kostiumo forma ir stilius jau nuspręsti, laikas nustatyti pasirinkimo kriterijus.

kostiumo forma

Visų pirma, geras kostiumas turi atitikti dydžius. Patikrinti tai nesudėtinga; užtenka įsitikinti , kad švarko peties linija atitinka jūsų peties ilgiui. Taip pat, užsegtam švarkui esant, neturi medžiaga raukšlėtis prie sagų.

švarko peties linija

Pasitaiko situacijos, kai kostiumo viršus ir apačia, gula ant figūros skirtingai. Pavyzdžiui, kelnės atitinka dydžiui ir figūrai, o švarkas – tarsi nuimtas nuo kažko kito, arba atvirkščiai. Atminkite, kad šiuolaikinės parduotuvės visada parinks komplektą skirtingų dydžių, kurios tiks būtent jums. Jei vis dėl to, iš gatavų rūbų parinkti tinkamą modelį nesigauna (retų proporcijų stotas), keliaukite į rūbų dirbtuves, kur siuvėjai pritaikys vieną prie kito. Iš didesnio mažesnį visada padarysi.

Kelnių ilgis – svarbiausias įvaizdžio elementas. Klasikiniame variante, kelnių ilgis turi dengti bato kulniuko vidurį, o šiuolaikiniuose modeliuose kelnių ilgis gali siekti čiurnos sąnario kauliuką.

Kelnių ilgis

Geras kostiumas reikalauja kruopštaus marškinių parinkimo. Be abejo, balta spalva visada ir prie visokiausių kostiumo elementų spalvų, tinkamiausia.

Geras kostiumas

Prie juodo ar pilko kostiumų, išskyrus baltos spalvos marškinių, puikiai tinka švelniai žydri ir rožiniai marškiniai. Originaliai ir stilingai, prie pilko ar juodo kostiumo, atrodys violetinio ir juodo tonų marškiniai. Ryškiai mėlynos spalvos kostiumą pagyvins dramblio kaulo, švelniai rožinio ir žydro tonų marškiniai.

marškiniai

Verta pažymėti, kad dramblio kaulo spalva ir mėlyna – tinke prie visų variacijų. Pavyzdžiui, dramblio kaulo spalvos kostiumas gražiai atrodys su mėlynais marškiniais.

kostiumas

Jei jūsų kostiumas šokoladinės, smėlio spalvos ar kakavinio tono, drąsiai eksperimentuokite su marškinių spalvomis. Salotinė, garstyčios ir oranžinės spalvos marškiniai, pabrėš įvaizdžio individualumą ir subtilaus skonio jausmą.

kostiumas

Asos