Išleistuvių kostiumas vaikinui – 2017 – ųjų tendencijos

Išleistuvės mokykloje ar universitete – tai labai svarbaus gyvenimo etapo pabaiga. Ar verta dėstyti apie tai, kad tokiam įvykiui reikia pasiruošti iš anksto: gražius žodžius mokytojams, draugams, tėvams, gražių puokščių preliminarinis projektavimas ir, žinoma, kostiumas.

Privalumai ir ypatumai

Kostiumas jaunuoliui turi būti idealus; juk jo atvaizdas liks kiekvieno klasės draugo nuotraukoje. Nemadingas bei negrabus kostiumas įsirėžia į atmintį ir asocijuojasi su konkrečiu žmogumi. Sutikite, kad šaltas atsinešimas į šį rūbą, netenkina ambicingų jaunų žmonių. Ir taip – pats laikas rinktis idealų modelį.

Kostiumas jaunuoliui

Parinkti apdarą išleistuvėms galima ir iš skirtingų garderobo detalių.

Tačiau kostiumo privalumai – akivaizdūs:
• Audinių faktūros suderinamumas;
• Tikslus įvaizdžio atitikimas visų garderobo detalių atžvilgiu;
• Kitų kostiumo elementų kombinavimo, su kitais daiktais, galimybė;
• Galimybė panaudoti šį kostiumą ir kitiems, vėlesniems renginiams ar iškilmėms;
• Reprezentabilumas.

kostiumo privalumai
Ir iš tiesų – kokybiškas kostiumas harmoningas. Kelnės puikiai dera su švarku, ilgis kuris tiksliai atitinka viršui. O savarankiškai parinkti skirtingus elementus, galėtų tik stilistai; o tai reiškia – atsisakykite tikslo sutaupyti. Išleistuvės – labai reikšminga diena.

kokybiškas kostiumas

Madingos tendencijos

Išleistuviniai kostiumai
Išleistuviniai kostiumai šiai dienai – įvairūs. Pavyzdžiui, madingas sprendimas – kostiumas – trijulė: švarkas ir kelnės papildomos stilinga liemene. Įvaizdis gaunasi apibrėžtas ir labai griežtas, o be to – labai praktiškas. Juk intensyvaus šokio metu, nusimeti švarką ir lieki reprezentabiliu, grakščiu jaunuoliu.

Verta prisimatuoti ir klasikinį kostiumą. Liemeningas švarkas ir tiesios kelnės, atitinkančios figūrą – visais laikais aktualus įvaizdis. Skaitote jį niūriu?

 Liemeningas švarkas

Tada drąsiai rinkitės modelį su ryškiu pamušalu švarkui; pavyzdžiui, pilkas švarkas, su alyviniu pamušalu – šviežias sezono trendas. Vieno borto, siaura apykakle ir dviejų bortų švarkų modeliai, labai harmoningai atrodys klasikoje.

švarkas
Jaunuoliams, mėgstantiems nustebinti ir būti dėmesio centre, sunku bus apsieiti be juodo frako ar smokingo. Metalizuoti rudos, smėlio spalvos ir mėlynos spalvų tonai, labai organiškai pritaps prie šio originalaus ir labai iškilmingo komplekso.

kostiumo klasika
Išleistuvių kostiumo klasika šiam sezonui, įgavo ir naujų srovių. Garsūs dizaineriai pristatė kostiumą, kurio kelnės prasiūtos sužeminta žingsnine siūle. Toks sprendimas įvaizdyje atrodo laisviau ir drąsiau.

 su lopais
Ne apsiėjo madingos kolekcijos ir be švarkų su lopais. Dėl geresnio organiškumo ir gero kontūro palaikymui, rinkitės tokius modelius, kad rankovių lopų spalvos sutaptų su kišenių manžetų kraštais.

išleistuvinius kostiumus
Klasika, žinoma, tinka visiems, tačiau, ne visiems ji įdomi. Ieškant kažko išskirtinio, atkreipkite dėmesį į šiuolaikinius išleistuvinius kostiumus. Jų spalvos „žaidžia“ kontrastais, pavyzdžiui, baltas švarkas, dekoruotas juodų siūlų siūlėmis. Marškinių fasonai gali sutapti su polo marškiniais sportinio stiliaus, o kelnių ilgis gali vos siekti čiurnas; o jeigu tai vasara – gali būti ir iki kelių.

Asos