Galvoji, kaip tapti gražuoliu?

Kaip atkreipti į save moterų ir merginų dėmesį? Pradėk nuo priėjimo prie veidrodžio ir kritiškai įvertink savo išvaizdą. Ir, ką rasi keistino arba neigiamo, užsirašyk arba įsidėmėk sau. Tai, kas tave netenkina, daugeliu atvejų, šiais laikais gali būti ištaisyta.
Pirmoje eilėje, įvertink savo šukuoseną. Jei tu nori pakeisti savo stilių – tai pradėk nuo šukuosenos. Kaip pasikirpti? Pavartyk žurnalus, pasėdėk forumuose internete, pasiklausinėk draugų, o dar geriau – gerų draugių. Surinkus viską „Už ir Prieš“, galutinės išvados prieisi pats. O jei ir tas netenkina, nueik į pripažintą grožio saloną, kur kvalifikuotas specialistas tikrai ras tinkamiausią tau šukuoseną. Dažyti plaukus, nepatartina, kadangi dabar tokie laikai, kad daugiau vertinama natūra. Plaukus vyrai dažo tada, kai jiems reikia atrodyti vienoje ar kitoje scenoje, pagal siužetą; tai yra – aktoriai, televizijos diktoriai ir panašiai. Reikia nebijoti pasikeitimų. Eksperimentuokite. Beje, grožio salonuose ir kirpyklose, daugumoje darbuojasi jaunos moterys, bendravimas su kuriomis, jums tik bus į naudą ateityje.

O dabar pasižiūrėk į savo rankas. Su tvarkinga šukuosena, bet pleiskanojančiais nagais, juodomis panagėmis, pūslėtais delnais ar karpuotomis plaštakomis, abejojama, ar būsi patrauklus merginoms ar moterims. Jokia, gerbianti save mergina, ne puls į purvinų, grubių rankų glėbį. Vaikinų tarpe žodis „manikiūras“ ant vyriškos plaštakos, asocijuojasi su seksualinių mažumų atstovais. Bet jau ne tie laikai; o antra vertus, nieks neliepia darytis pilną manikiūrą. Tereikia kruopščiai nusikarpyti nagus, išsiplauti kokybiškai rankas, išsikrapštyti panages ir šiek tiek dildinti nagus po kirpimo, kad neliktų šiurkščių atplaišų. Nepalik be dėmesio ir kojų nagų.
Jei jau užėjo kalba apie kojas, tai nereikia pamiršti, kad joms ir jų nagams taip pat reikalinga priežiūra. Šalinti nuospaudas, šalinti atgrubusią odą nuo kulnų, keisti dažniau kojines, apkarpyti ir dildinti nagus, plauti kojas kiekvieną dieną, o esant reikalui, ir kelis kartus dienoje. Kiekviena mergina, būdama kompanijoje su vaikinu, nuo kurio kojų dvelkia „Olandišku sūriu“, surauks nosytę ir peržiūrės tavo kandidatūrą į savo vaikinus.

Įdėmiai pasižiūrėk į savo veidą veidrodyje. Jei tavo oda problemiška, tada nesiūlome tau šalinti problemas savarankiškai. Išspaudinėti spuogus ir juodus inkštirus, visiškai nepatartina. Geriau kreiptis į kosmetologą, kuris išsiaiškins jų atsiradimo priežastis ir kvalifikuotomis priemonėmis juos pašalins. O jeigu su veido oda viskas gerai, tada stenkis palaikyti jos tokią būklę ir toliau; tam yra begalės paprastų priemonių. Tai ir teisinga mityba, ir dažnas buvimas gryname ore, ir vaisių ir daržovių didinimas savo racione.
Norint turėti žavią šypseną, nepamiršk 2 kartus per dieną valytis dantis ir lankytis pas odontologą – higienistą kas pusę metų. Juk labai dažnai, žavinga jaunuolio šypsena, nulemia tolesnius santykius su mergina.
Tikriausiai, tu jau dažnai svajoji turėti sportišką, atletišką kūną. Tu jau reguliariai lankaisi treniruoklių salėje ir atlieki jėgos pratimus? Kaip… dar ne? Nedelsiant tai pradėk: lankyk treniruoklių sekciją, pumpuok savo bicepsus ir pilvo presą. Kiekvienai, be išimties, patiks atletiško kūno sudėjimo vyras. Gera vyro figūra – visada patraukia moterų dėmesį.

Kaip tapti patraukliu vaikinu

Kaip tapti įdomesniu vaikinu

Jei jau tu susitvarkei savo kūno reljefą, laikas pagalvoti apie savo garderobą. Jei nori susilaukti merginų dėmesio, nepamiršk apie stilingą aprangą, kuri visada turi būti švari ir nesulamdyta. Batai – vienas iš pirmųjų garderobo atributų, į ką atkreipia dėmesį moterys. Suprantama: jie turi būti švarūs, stilingi, tinkantys pagal stilių ir dėvimus rūbus. Nepamiršk ir aksesuarų: geras laikrodis, šiuolaikinis telefonas, odinė rankinė ar piniginė… ir į tai dėmesį atkreipia dailiosios lyties atstovės. Jei įsigyti brangius aksesuarus tau trūksta lėšų, tai pasistenk, kad esami būtų stilingi.
Nepamiršk, kad tvarkingas vyras turi kvepėti maloniu tualetinio vandens aromatu. Apart visų anksčiau minėtų patarimų, jūs būsite „kovinėje parengtyje“, jei nuo jūsų dvelks malonus aromatas.
Tačiau, ne visada išorė – pagrindinis rodiklis. Ne veltu liaudyje sakoma: „Sutinka pagal rūbą – išlydi pagal protą“. Nepamirškite, kad reikia išlikti mandagiu intelektualu, turėti sveiką jumoro jausmą. Viską sudėjus – atsiginti nuo merginų bus nelengva.

Pasiekus užsibrėžto tikslo, jūsų jaunesnieji draugai klausinės, kaip tai pavyko tau. Tai visuos tuos patarimus perduok draugams. Tik nereikia pamiršti, kad viso to reikia laikytis ir toliau, po vedybų. Ir dar – išorinis grožis turi būti proporcingas grožiui vidiniam.