Gražūs komplimentai mylimai merginai

Šiandien tinklapiuose galima rasti įvairių komplimentų merginoms. Bet visi jie vienodi tame, kad yra dirbtinai sudėti elementarūs sakiniai, gražiau parinktais žodžiais. Tokiuose komplimentuose nėra jausmo, sielos, nuoširdumo, kažko – būtent nuo manęs ir būtent, mano merginai. Tai skamba kaip tie banalūs redakciniai sveikinimo užrašai ant atviručių. Argi jums ne maloniau gauti kažkokį sveikinimą ne standartiniu tekstu, o kažkokiu visai kitokiu, šiltu, liečiančiu tik jus ir tik nuo brangaus žmogaus.

Lygiai taip pat ir jūsų merginai, kuriai jūs norite padaryti kažką malonaus. Pasakyti kažką standartinio, tipo, „tavo gražios akys“ ar kažką panašaus – jau nusitrynusios frazės. O jūsų mergina laukia iš jūsų kažko meilaus, netikėto – to, ko nei viena mergina negirdėjusi.

Kaip padaryti komplimentą jūsų merginai ypatingu?

Pirmasis patarimas. Išsakykite komplimentą pačiu neprognozuojamu momentu, kada jūsų mergina visai to nelaukia. Visi kalba gražius žodžius per gimtadienius ir kovo aštuntąją. Būtent todėl jie nuskamba kaip tradicija, įprastai, nes kitaip ir būti negali. Užklupkite merginą savo komplimentais netikėtai, tada, kai ji visai to nelaukia. Būtent tada komplimentai merginai sujudina jausmus, suteikia džiaugsmo. Ir nepamirškite ištarti kažką tokio nestandartinio, kas tiktų tiktais jūsų merginai, o ne visoms ar bent kelioms.

Gražūs ir ypatingi komplimentai mylimai merginai

Pavyzdžiui, gulite ant sofos su mergina ir žiūrite televizorių. Jūs glostote jos ranką, tarkime. Pasakykite jai apie tai, kokia švelni jos ranka, kaip jums norisi švelniai liesti, glostyti jos plaukus, visą kūną. Galite pasakyti, kad nei viena mergina nėra tokia švelni, kaip ji, nei viena mergina nesukelia tokių šiltų emocijų. Tai veiksmas, verčiantis jūsų merginą pajausti, kad ji – pati geriausia ir švelniausia iš visų jūsų buvusių moterų, kad jūs jaučiate jai visai kitokius, ypatingus jausmus. Kad jausmai, kuriuos mergina jums sukelia, jums tikra naujovė, iki to nieko panašaus nebuvote patyrę.

komplimentai

Gražūs komplimentai mylimai merginai

Tikriausiai yra tokios ypatybės tik pas jūsų merginą, kurios žinomos tik jums. Pavyzdžiui, jinai kažkaip žaviai juokiasi, ne kaip kitos, pyksta, kalba, eisena visai kitokia, kaip pasakoje Vasilisa Gražioji ir panašiai. Visa tai jai reikia išsakyti. Ir jai bus labai malonu, kad jūs viską tai pastebite. Ji tai supras, kai jūsų meilę jai. Būkite jai dėmesingas. Merginoms tai visada patinka.
Taip pat galima ir pagirti merginą, padėkoti jai už tai, ką jinai dėl jūsų padarė. Kiekvienai moteriai kaip puikus komplimentas skamba pagyros už patiekalus, kuriuos ji paruošė, už išskalbtus jūsų marškinius, kurie tokie švelnūs ir taip skaniai kvepia, už kitokius darbus. Daugelis vyrų priima tai kaip už būtinybe, idant, moteris ir turi rūpintis visu šiuo; bet jūsų mergina stengėsi dėl jūsų, todėl jai pavyko viską padaryti geriau už kitas. Tad, tegul visos jos pastangos, nelieka nepastebėtos. Jūs neturite parodyti to, ką mergina privalo dėl jūsų nuveikti. Todėl, norint pamaloninti merginą, visi jos veiksmai, darbai ir judesiai, turi būti matomi, pastebimi ir, būtinai pagirti.

Komplimentai į temą ir savo laiku

Jeigu nusimato romantinis vakaras su jūsų mergina; restoranas, pasivaikščiojimą parke, būtinai reikškite jai komplimentus būtent tuo metu. Kadangi merginos tokiu metu labiausiai laukia iš jūsų komplimentų ir labai nusivilia, jei jų nesulaukia. O taip pat, imkite ir vakare, po darbo, ir nupirkite savo merginai puokštę gėlių. Šiaip sau, be jokios progos. Tai irgi vienas iš geriausių komplimentų merginai. Esant progai, savaime aišku, kad bus dovanojamos gėlės, o be progos – jau šį tą reiškia. Tai nėra labai paplitęs reiškinys. Tegul jūsų mergina galvoja, kad jos vaikinas ypatingesnis už visus kitus. Ir tegul giriasi prieš drauges: „jūsų vaikinai dovanoja gėles tik per šventes, o maniškis – visai kitoks, mielesnis už kitus“. Juk taip paprasta: imti ir nupirkti gėlių. O merginai jas gauti – nėra taip paprasta. Ją užplūsta šilti jausmai, sujaudinantys iki širdies gelmių. Tokiu veiksmu jūs geriau, negu bet kokiais žodžiais, išreiškiate savo palankumą merginai, parodote, kad ji pati gražiausia ir mieliausia ir kad jūs pastoviai norite užkariauti jos širdį ir teikti jai malonumą. Daugeliu atvejų, nereikia nieko ypatingo ar unikalaus. Viskas žymiai paprasčiau. Paprasčiausiai, dažniau skirkite jai dėmesio, parodykite savo palankumą, meilę jai.