Atgal sušukuoti plaukai – stilinga, žavinga, efektinga ir vyriška

Moterys laikomos gyvu mados įsikūnijimu. Bet būti madingu ir stilingu žmogumi, ne vien moterų prerogatyva. Vyrai, kaip ir moterys, prisilaiko aktyvaus gyvenimo būdo, kuris įpareigoja juos taip pat atrodyti padoriai. Žinoma, vyrai skiria savo išvaizdai mažiau dėmesio, negu moterys, bet dažnai būna ir taip, kad vyrai, atliekantys tam tikras pareigas arba diletantiški individai gan aktyviai save prisižiūri. Delikačiai atrodyti – nereiškia, kad visas dėmesys turi būti skirtas rūbams ir jų aksesuarams. Didelę įtaką įvaizdžiui daro ir vyriškos šukuosenos.
Daugumas stipriosios lyties atstovų šiuo metu renkasi trumpo kirpimo šukuosenas. Tokia vyrauja mada. Bet ne mažai ir tokių, kurie vis dar „draugauja“ su klasika. Ypatingai ši tendencija liečia kino, televizijos, teatro žvaigždyną. Jiems dažnai tenka keisti savo įvaizdį. Bet jie visada turi atrodyti reprezentatyviai. Ir dažnai, turėdami ilgesnę ševeliūrą, vyrai tvarkosi su ja, sušukuodami plaukus atgal. Tarp kitko, vyrams, kurie mėgsta trumpas šukuosenas su „uodegėlėmis“ ar „čiupais“, reiktų susidomėti, ar nevertėtų pagalvoti apie susišukavimą atgal. Gali prireikti.

Trys plaukų šukavimo atgal priežastys

Tai efektinga, tvarkinga ir šiek tiek brutalu, primenant apie amerikietiškus 30 – ųjų metų gangsterius. Bet juk moterys myli blogus bernelius. Sušukuoti atgal plaukai, pilnai atidaro veidą, padaro jį ir dvasiškai atviru, sudaro vyrui įvaizdį: „neturiu ko slėpti“. Glotniai sušukuoti atgal plaukai tapo klasika, nepasiduodanti laikui ir madų tendencijoms.

Plaukų sušukavimo atgal technika

Šukuojant plaukus atgal, galima pasiekti įvairiausių efektų: nuo glotniai prilaižytos šukuosenos, iki madingos, purios ševeliūros. Sudėti plaukus atgal galima ir su trumpa, ir su vidutine, ir su ilga šukuosena. Tik būtinai, prieš sudedant šukuoseną, plaukus reikia gerai išplauti. Trumpaplaukiams reikia ištepti plaukus fiksuojančiu geliu ar vašku ir priglostyti sruogas pakaušio kryptimi. Dėl patogumo, galima pasinaudoti šukomis; tai padarys šukuoseną tvarkingesne. Jei patinka negrabi šukuosena, tiesiog suglostykite plaukus delnais.

Atgal sušukuoti plaukai

Plaukų priežiūra

Vidutinio ilgio plaukus galima užfiksuoti plaukų spalvos lankeliu. Jei toks variantas netinka, tai, džiovinant fenu, ant sruogų tepkite nedidelį kiekį putų ir išdžiovinti, šukuojant reikalinga kryptimi. Oro srovė turi būti nukreipiama nuo kaktos, link viršugalvio. Jei norite plaukus vaškuoti, tai reikia tepti tik sausus plaukus. Tokiu būdu galima padaryti itin suglostytą šukuoseną ir jokie atskiri plaukeliai jums netrukdys.
Kai kurie šiuolaikiniai vyrai labai mėgsta prisižiūrėti save ir pasimaivo prieš veidrodį ne ką mažiau, nei damos. Naujamadiška ilgų plaukų tendencija didesnio dėmesio ir tvarkingumo. Bet vyrų tai nestabdo. Ir moterims į akis krenta vis daugiau ilgaplaukių, sušukuotų atgal, mačo.

Išaiškintos tankių, purių plaukų paslaptys
• Daugumas moterų, anksčiau ar vėliau, susiduria su plaukų slinkimo procesu, plaukų išsišakojimais, lūžinėjimais…
• Kažkam tai vyksta lėtai, o kažkas per vienus metus sugeba „išbarstyti“ visą savo grožį.
• Jūs jau negalite sau leisti šukuosenos, kuri taip neseniai viliojo vyrus.
• Jūs jau pradedate pamiršti momentus, kai mylimas vyras rūpestingai ir švelniai lietė jūsų prabangią šukuoseną ir šnibždėjo į ausytę meilius žodelius…
• Ir kiekvieną kartą, kada jūs prieinate prie veidrodžio, jums atrodo, praeitis jau niekada nebegrįš…